REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Żurawie Pick and Carry z napędem elektrycznym to przyszłość przemysłu. Wywiad e-maszbud.pl

Elektromobilność wciąż jest bardzo gorącym tematem, od niedawna także politycznym. Jedni wieszczą jej ogromny sukces, inni w niego powątpiewają. Faktem jest jednak, że w 100% elektryczne napędy już teraz mają szerokie zastosowanie, nie tylko w motoryzacji, ale także w przemyśle. Dowodem na to jest rosnąca popularność żurawi typu Pick and Carry z napędem elektrycznym.

 

O rozwoju tej technologii rozmawiamy z Kazimierzem Stecem, właścicielem firmy LogisTech, oficjalnego dystrybutora żurawi elektrycznych JMG w Polsce.  

 

e-maszbud.pl: Przemysł XXI wieku to przede wszystkim nastawienie na wydajność. Czy żurawie z napędem elektrycznym są w stanie ją zapewnić?

 

Logistech: Zdecydowanie tak. Gdy mówimy o żurawiach Pick and Carry z napędem elektrycznym, musimy zwrócić szczególną uwagę na ich uniwersalność. Można je stosować w wielu gałęziach przemysłu. Sprawdzają się do podnoszenia i przewożenia podwieszonego ładunku, a dzięki bogatej ofercie wyposażenia dodatkowego mogą być także wykorzystywane w zastosowaniach specjalnych. Wszystko to sprawia, że żurawie elektryczne Pick and Carry na wielu rynkach są podstawowym sprzętem stosowanym w logistyce bliskiej, przemyśle samochodowym, papierniczym, metalowym, lotniczym, energetycznym i spożywczym.

 

e-maszbud.pl: Wiele osób może zapytać: po co napęd elektryczny, skoro konwencjonalne rozwiązania spalinowe sprawdzają się już od wielu lat?

 

Logistech: Odpowiedź jest prosta. Proszę sobie wyobrazić żuraw z napędem spalinowym, który pracuje przez wiele godzin w zamkniętej hali magazynowej. To niemożliwe. Żurawie elektryczne Pick and Carry nie stawiają tutaj żadnych ograniczeń. Są idealne do pracy w pomieszczeniach zamkniętych, w warunkach specjalnych wymogów sanitarnych (obowiązujących np. w przemyśle spożywczym), jak również w strefach zagrożonych wybuchem. Jest mnóstwo sytuacji, w których np. wózek widłowy nie stanowi żadnej alternatywy dla żurawia elektrycznego. Na szczęście dostrzega to coraz więcej przedsiębiorców.

... cdn.

 

Więcej na ten temat już w najbliższy piątek - w nowym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych. Zapraszamy.

29/08/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU