REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Żuraw samojezdny JMG MC130S
- najlepsza odpowiedź na krytykę napędów elektrycznych

Maszyny z napędem elektrycznym wciąż bywają traktowane jako fanaberia, a wręcz ekstremum. Wielu przedsiębiorców uparcie twierdzi, że ta technologia nie jest w stanie zastąpić tradycyjnych układów spalinowych, czy choćby stanowić dla nich realnej alternatywy. Szybko przybywa dowodów na to, jak błędny jest ten tok myślenia. Usta krytykom zamyka między innymi włoska firma JMG, która dostarcza żurawie akumulatorowe o zaskakujących możliwościach roboczych. Jednym z najciekawszych modeli w ofercie producenta, cieszącym się dużą popularnością na polskim rynku, jest żuraw samojezdny JMG MC130S.

 

Kompaktowa konstrukcja mini żurawia

 

Pierwszą cechą żurawia, która rzuca się w oczy, jest brak kabiny operatorskiej. To typowe rozwiązanie dla urządzeń samojezdnych, które są projektowane w taki sposób, aby mogły swobodnie operować na ciasnej przestrzeni. Model MC130S doskonale wywiązuje się z tego zadania. Kompaktowe wymiary maszyny predysponują ją do pracy w zamkniętych pomieszczeniach, zwłaszcza w halach magazynowych, przy liniach produkcyjnych oraz wszędzie tam, gdzie wymagany jest bardzo wysoki poziom precyzji operowania.

 

Wymiary żurawia samojezdnego to odpowiednio: 1850 mm (szerokość), 1990 mm (wysokość) i 4300 mm (długość). Masa własna maszyny wynosi 14 ton (w tym demontowalne przeciwwagi o masie 4 ton). W tym kontekście trudno uwierzyć, że  żuraw przejezdny JMG MC130S oferuje udźwig na poziomie aż 13 ton, co jest zdecydowanie najlepszym wynikiem w tej klasie żurawi.

 

Dodajmy, że w tym modelu producent zastosował ciekawe rozwiązanie, jakim jest opuszczana hydraulicznie przednia belka podporowa. Po jej opuszczeniu udźwig żurawia samojezdnego na długim wysięgu zwiększa się o 30%.

...

 

Cały artykuł jest dostępny w najnowszym numerze naszej

e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych.

Zapraszamy do lektury.

30/06/19

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU