REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Zielone światło dla strategicznej współpracy pomiędzy Kramer i John Deere

6 lipca 2017 r. Kramer-Werke GmbH, spółka Wacker Neuson SE i John Deere GmbH & Co. KG, członek grupy Deere & Company z siedzibą w USA, ogłosiły, że przystępują do strategicznego sojuszu dotyczącego sprzedaży  ładowarek kołowych i ładowarek teleskopowych marki Kramer przeznaczonych dla sektora rolniczego (znanych jako "Zielona Linia").

 

Umowa między firmami zyskała pozytywną opinię organów antymonopolowych, umożliwiając tym samym firmie Kramer korzystanie z sieci dealerskiej  John Deere i wzmacniając jej pozycję na rynku maszyn rolniczych.

 

Firma John Deere poleca Kramer jako preferowanego dostawcę następujących maszyn dla swoich partnerów: kompaktowych ładowarek kołowych z napędem na wszystkie koła i ładowarek teleskopowych; zapewnia również duży wybór osprzętu, akcesoriów i części zamiennych. Urządzenia będą projektowane i produkowane w zakładzie Kramer w Pfullendorfie w Niemczech.

...

 

Więcej na ten temat już w przyszłym tygodniu, w najnowszym numerze naszej e-gazety o maszynach i urządzeniach budowlanych.

19/09/17

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU