REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Zdrowie jest najważniejsze. Systemy do kontroli pyłu i ścieru Husqvarna

Nie ma nic ważniejszego niż bezpieczeństwo w miejscu pracy. Coraz ostrzejsze normy wymuszają na inwestorach i pracodawcach dbanie o to, by pracownicy wykonywali swoje zadania w odpowiednich warunkach. Wciąż jednak bagatelizuje się zagrożenia, których nie widać. Należy do nich pył powstający podczas szlifowania czy cięcia betonu, cegieł oraz innych materiałów mineralnych. Na szczęście istnieją rozwiązania, które chronią pracowników przed groźnymi konsekwencjami zdrowotnymi przebywania w warunkach wysokiego zapylenia.

E-maszbud.pl przygląda się ofercie firmy Husqvarna.

 

Niewidzialne niebezpieczeństwo

 

Unoszący się pył, który towarzyszy cięciu i szlifowaniu powierzchni betonowych, szybko opada, co natychmiast zachęca pracowników do zdjęcia maseczek ochronnych. Niestety, zagrożenie wcale nie mija, ponieważ w powietrzu wciąż unoszą się niewidoczne gołym okiem cząsteczki, które działają drażniąco na układ oddechowy i mogą przyczyniać się do powstawania groźnych chorób płuc czy krtani. Są to chociażby włókna azbestu, kryształy krzemionki, pleśnie, sadza, PCB oraz liczne mikroorganizmy.

 

Mamy tendencję do marginalizowania tego, czego nie widać. Dbanie o bezpieczeństwo na placu budowy kojarzymy z noszeniem obuwia ochronnego, kasku, stosowaniem zabezpieczeń na wysokości czy trzymaniem się z dala od pracujących maszyn. To jednak nie wystarczy. Należy się także chronić przed zagrożeniami, które może nie prowadzą do spektakularnych wypadków, ale każdego dnia przybliżają pracowników do bardzo poważnych schorzeń.

... cdn.

 

Więcej już jutro, w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych.

27/02/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU