REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Zagęszczanie bez emisji spalin z firmą Wacker Neuson czyli siedem za jednym zamachem

Firma Wacker Neuson rozwinęła możliwości zagęszczania bez emisji spalin. Nowością w ofercie są: ubijak akumulatorowy AS60e, zagęszczarka akumulatorowa AP2560e oraz przenośny system wibratora pogrążalnego wysokiej częstotliwości, w którym zintegrowano akumulator w plecaku. W ten sposób litowo-jonowym akumulatorem, który można stosować modułowo we wszystkich urządzeniach, są teraz zasilane trzy ubijaki, trzy zagęszczarki i wibrator pogrążalny. 

 

Niezależnie od tego, czy chodzi o zagęszczanie asfaltu, zagęszczanie gruntu podczas budowy wykopów, zagęszczanie kostki brukowej, czy nawet zagęszczanie betonu wibratorami pogrążalnymi: dzięki elastycznej koncepcji wydajnego akumulatora wymiennego użytkownicy w budownictwie 

podziemnym i drogowym, budownictwie ogrodowym i krajobrazowym, gminach, jak również specjaliści ds. betonu w budownictwie kubaturowym mogą teraz bez większych zakłóceń korzystać z szerokiej gamy rozwiązań Wacker Neuson do zagęszczania bez emisji spalin. 

 

- Po tym, jak niespełna 90 lat temu wprowadziliśmy na rynek pierwszy ubijak wibracyjny, ogłaszamy teraz bieżącą generacją ubijaków akumulatorowych nową epokę w zagęszczaniu. Udało nam się połączyć nową technologię ze sprawdzoną jakością i uczynić pracę znacznie bardziej komfortową dla użytkownika.

– mówi Stefan Pfetsch, dyrektor zarządzający Wacker Neuson Produktion GmbH. 

 

Podstawę stanowi nowoczesny litowo-jonowy akumulator, który został specjalnie opracowany z myślą o ciężkich zastosowaniach i zapewnia wystarczającą energię wszystkim pracom, które przypadają urządzeniu w ciągu przeciętnego dnia roboczego.

 

Dwa modele akumulatora wymiennego o różnych mocach – BP1000 i BP1400 – stanowią teraz serce siedmiu urządzeń i można je wymienić kilkoma ruchami, dzięki czemu operator w kilka sekund wymieni akumulator wyładowany na naładowany.

 

Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z wibratorem pogrążalnym IEe, zagęszczarkami AP2560e, AP1840e lub AP1850e, czy też ubijakami akumulatorowymi AS30e, AS50e i AS60e: wszystkie one – dzięki modułowemu systemowi – są gotowe zawsze do pracy z akumulatorem wymiennym.

...

 

Cały artykuł jest dostępny w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych.

Zapraszamy do lektury.

30/06/19

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU