REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Zagęszczarki Ammann – pełen przekrój urządzeń dla profesjonalistów

Są tacy producenci, których kojarzy się niemal wyłącznie przez pryzmat jednego obszaru ich działalności. Bez wątpienia należy do nich Ammann, czyli firma o renomie dostawcy znakomitych  maszyn do zagęszczania gruntu – walców i zagęszczarek. Ammann regularnie uzupełnia portfolio swoich produktów, które już teraz prezentuje się bardzo okazale. W e-maszbud.pl postanowiliśmy przejrzeć ofertę producenta i wskazać te zagęszczarki firmy Ammann, które potencjalnie mogą najbardziej zainteresować polskich klientów.

 

Zagęszczarki z wibratorem o 3 wałkach

 

To rewolucyjne rozwiązanie zaproponowane przez Ammanna zostało zastosowane w modelach APH 5030, APH 6030 oraz APH 100-20. Układ z trzema wałkami sprzyja znacznej stabilizacji płyty zagęszczarki podczas pracy. W przypadku określonych położeń fazowych wyeliminowany został ruch przechylny płyty roboczej, który jest typowym problemem w zagęszczarkach z wibratorem o 2 wałkach.

 

Korzyści są najbardziej odczuwalne podczas pracy z niską częstotliwością i dużą amplitudą skoku. Efekt jest taki, że wspomniane modele zagęszczarek dysponują najwyższym momentem niewyważenia w swojej klasie oraz gwarantują najwyższą wydajność zagęszczania.

 

Z punktu widzenia operatora to rozwiązanie przekłada się na znacznie większą precyzję prowadzenia zagęszczarki w wyniku bezstopniowego sterowania wspomagającego dla ruchu przód/tył oraz wibracji punktowej. W maszynach zastosowano również dyszel o nowej konstrukcji, który jest bardzo czuły i zapewnia znakomitą zwrotność oraz mniejsze zmęczenie operatora podczas pracy.

...

 

Więcej na temat zagęszczarek Ammann już w bieżącym numerze naszej e-gazety o maszynach i sprzęcie budowlanym.

02/10/17

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU