REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Wynajem maszyn budowlanych: dobry wybór nie tylko dla małych przedsiębiorstw

W branży maszyn budowlanych od kilku już lat obserwujemy bardzo interesujący trend. Coraz więcej przedsiębiorstw rezygnuje z zakupu nowych czy używanych maszyn na rzecz ich wynajmowania. Jest to podyktowane dogłębną analizą opłacalności, ale przede wszystkim potrzebą optymalizowania kosztów funkcjonowania firmy i realizacji danego projektu.

 

Jeszcze do niedawna pokutowało przekonanie, że z wynajmu maszyn budowlanych korzystają wyłącznie małe biznesy, których nie stać na zakup sprzętu. Obecnie wygląda to zupełnie inaczej – wynajem stał się atrakcyjnym rozwiązaniem również dla branżowych potentatów. Trend ten jest również odczuwalny w firmie Bergerat Monnoyeur, od wielu lat oferującej wynajem maszyn budowlanych.

 

BM RENT: nowa marka na rynku wynajmu maszyn

 

Podkreślmy, że pisząc „nowa” mamy na myśli wyłącznie zmianę nazwy oraz identyfikacji wizualnej marki, czyli jej logotypu. Bergerat Monnoyeur oferuje usługę wynajmu maszyn budowlanych CAT od 1997 roku, będąc liderem tego sektora na polskim rynku. Ambicje firmy wykraczają jednak daleko poza granice naszego kraju. Firma chce znacząco rozwinąć swoją ofertę na rynkach zagranicznych, w tym we Francji, w Belgii, Luksemburgu czy Rumunii. Stąd decyzja o stworzeniu nowej, jeszcze atrakcyjniejszej pod względem wizualnym marki – BM RENT.

 

Nowa marka nadal będzie synonimem jakości i rzetelności, czyli cech, z których firma Bergerat Monnoyeur zdążyła już zasłynąć na polskim rynku. Oferta wynajmu jest skierowana zarówno do osób prywatnych, jak i firm działających w szeroko pojętym sektorze budowlanym. BM RENT udostępnia wszelkie maszyny z portfolio swojego partnera, czyli firmy Caterpillar, dostarczającej najwydajniejsze i najbardziej niezawodne maszyny budowlane na świecie.

...

 

Cały artykuł jest dostępny na łamach najnowszego numeru naszej e-gazety o maszynach i sprzęcie budowlanym.
Zapraszamy.

01/03/20

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU