REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Wozidło przegubowe CAT 740 - stworzone do pracy w najcięższych warunkach

Wozidła przegubowe nie bez powodu są określane w branży budowlanej mianem „wołów roboczych”. Mało kto się nad nimi rozczula. Ich możliwości przewozowe są wykorzystywane do maksimum, kierowcy często wjeżdżają nimi tam, gdzie rozsądek podpowiada: „nie rób tego”. Właśnie dlatego w kontekście tego sprzętu doskonała jakość wykonania nabiera szczególnego znaczenia. Nieprzypadkowo przedsiębiorcy na całym świecie największym zaufaniem obdarzyli pojazdy Caterpillara. Świetną renomę producenta z pewnością podtrzyma 38-tonowe wozidło przegubowe CAT 740.

 

Nic go nie zatrzyma

 

Wybór konkretnego wozidła zawsze powinien być uzależniony od tego, w jakich warunkach zamierzamy je wykorzystywać. Przedsiębiorcy wykonujący zlecenia w kopalniach, kamieniołomach czy poza wszelką cywilizacją, nie muszą się zbyt długo zastanawiać: CAT 740 spełni ich oczekiwania.

 

To wozidło przegubowe zostało zbudowane zgodnie ze starą, dobrą szkołą Caterpillara. Jego znakiem rozpoznawczym jest więc bezkompromisowa jakość, zarówno jeśli chodzi o użyte materiały, jak i dokładność spawów czy montażu. Potwierdzeniem tych słów jest konstrukcja przedniej i tylnej ramy. Zastosowano w nich bardzo precyzyjne spawy, które gwarantują najwyższą wytrzymałość bez względu na warunki pracy. Dodatkowo inżynierowie Caterpillara opracowali innowacyjne zawieszenie, które świetnie tłumi nierówności i nie dopuszcza do przenoszenia nadmiernych przeciążeń na przegub.

 

CAT 740 doskonale czuje się w warunkach dużego zapylenia. Producent zastosował dodatkową osłonę chłodnicy, dzięki czemu udało się znacznie poprawić wydajność układu chłodzenia i tym samym zminimalizować ryzyko przegrzania silnika. Dodajmy do tego wzmocnione hamulce oraz bardzo mocny zaczep przegubu, a zyskamy obraz wozidła, które naprawdę nie boi się żadnej trasy.

 

Inwestycja w sprzęt o tak olbrzymiej wytrzymałości jest uzasadniona ekonomicznie. Brak przestojów spowodowanych awariami pozwala uniknąć opóźnień i kosztownych napraw. Wszyscy wiemy przecież, że najdroższy w eksploatacji jest ten sprzęt, który nie pracuje.

... cdn.

 

Więcej na ten temat już w najbliższy poniedziałek - w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych. Zapraszamy.

18/09/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU