REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Wozidło przegubowe CAT 725: komfort operatora = większy zysk dla przedsiębiorcy

Caterpillar jest znany z tego, że zamiast „wymyślać koło na nowo”, woli udoskonalać sprawdzone już technologie. Dokładnie tak jest w przypadku nowego wozidła przegubowego CAT 725, będącego następcą legendarnego już modelu 725C2. Pojazd czerpie z najlepszych wzorców wprowadzonych na rynek przez poprzednika, zwłaszcza w zakresie jakości wykonania, niezawodności i trwałości. Jednocześnie wozidło zaoferuje kierowcy niespotykany w tej klasie pojazdów komfort pracy, co musi mieć bezpośrednie przełożenie na wydajność i tym samym zyskowność realizowanych projektów. Po szczegóły zapraszamy do naszego artykułu.

 

Wozidło przegubowe CAT 725 z kabiną nowej generacji

W tym 24-tonowym wozidle producent zastosował kabinę powiększoną aż o 20% w stosunku do modelu 725C2. Już samo to gwarantuje kierowcy wygodę, ale na tym jeszcze nie koniec. Komfort operatora znacząco zwiększają szyby ze szkła zatrzymującego promieniowanie podczerwone – dzięki temu w kabinie jest odczuwalnie chłodniej. W upalny dzień orzeźwienie przyniesie nowy układ automatycznej klimatyzacji, która w połączeniu ze zwiększoną liczbą nawiewów umożliwi bezproblemowe utrzymanie komfortowej temperatury.

Kabina jest nie tylko świetnie wyposażona i przestronna, ale także została bardzo dobrze wyciszona. Hałas mierzony przy uchu operatora nie przekracza 69 dB(A), co jest bardzo dobrym wynikiem biorąc pod uwagę wielkość wozidła i moc jednostki napędowej.

 

W kabinie znajdziemy szereg nowoczesnych rozwiązań ułatwiających pracę, jak funkcja automatycznego wzbudzania wyświetlacza dotykowego. Warto wspomnieć o ulepszonym oświetleniu – opcjonalnie wozidło można wyposażyć w mocne światła LED o dużym natężeniu strumienia, ułatwiające prowadzenie pracy po zmroku. Z kolei obrysowe światła LED wskazują szerokość maszyny, co ma duży wpływ na bezpieczeństwo na placu budowy, składowisku czy w kopalni.

...

 

Pełna wersja artykułu jest dostępna w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych. Zapraszamy do lektury.

03/06/20

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU