REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Wozidło gąsienicowe Kubota KC100 HD: sprawdzony partner

Małe wozidła gąsienicowe cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem przedsiębiorców, ponieważ gwarantują świetną wydajność, a przede wszystkim uniwersalność zastosowania. Taki sprzęt sprawdza się wszędzie tam, gdzie z uwagi na ograniczoną ilość miejsca zwyczajnie nie da się wjechać standardowym wozidłem czy ładowarką. W grę wchodzi również praca w pomieszczeniach. Tym razem przyjrzymy się bliżej jednemu z najbardziej udanych modeli wozidła gąsienicowego – Kubota KC100 HD.

 

Do wielu zastosowań

 

Wozidło gąsienicowe, zwłaszcza w wersji mini, stanowi znakomitą alternatywę dla pracy ręcznej. Sprawdza się w robotach budowlanych, wykończeniowych, ziemnych, ogrodniczych. Może być wykorzystywane do usuwania gruzu z pomieszczeń czy wywożenia ziemi z wykopów w miejscach, gdzie nie można użyć większego sprzętu – np. z powodu bliskości budynku czy ochrony przed hałasem.

 

Od wozideł gąsienicowych wymaga się jednak coraz więcej. Przedsiębiorcy nie potrzebują kolejnej „zabawki”, ale wydajnego sprzętu realnie wpływającego na przyspieszenie tempa prac, co oczywiście przekłada się na ich opłacalność. Te oczekiwania w 100% spełni wozidło gąsienicowe Kubota KC100 HD.

 

Funkcjonalne rozwiązania

 

W prezentowanym wozidle na szczególną uwagę zasługuje bardzo ergonomiczne i wygodne stanowisko pracy operatora. Producent zastosował tutaj składany pałąk ROPS – w trakcie pracy chroni on operatora przed np. uderzeniem w niski strop, natomiast po złożeniu nie utrudnia zajmowania miejsca na siedzisku.

 

Bardzo dużym atutem tego modelu jest trójstronny kierunek wysypu. Dzięki temu funkcjonalność maszyny jest na najwyższym poziomie. Operator nie musi już manewrować
w celu ustawienia wozidła w preferowanym kierunku wysypu. Może zrzucić materiał 
w dogodnym miejscu bez względu na to, czy znajduje się ono z lewej czy prawej strony lub z przodu maszyny.

 

Warto również zwrócić uwagę na wahadłowo zawieszone rolki prowadzące. To rozwiązanie znacząco poprawia komfort pracy, zwłaszcza na nierównym terenie oraz ogranicza niekontrolowane wysypywanie się materiału.

...

 

Pełna wersja artykułu jest dostępna w najnowszym wydaniu naszej e-gazety o maszynach budowlanych. Zapraszamy do lektury.

30/04/19

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU