REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Wozidło gąsienicowe Kubota KC100 HD - atrakcyjna propozycja dla najemców

Wszechstronność i funkcjonalność wozideł gąsienicowych są głównymi powodami, dla których istnieje bardzo duży popyt na tego typu maszyny. Charakterystyczne jest przy tym to, że mało która firma decyduje się na zakup takiego sprzętu. Powód jest prosty: wykorzystuje się je tylko w specyficznych sytuacjach, gdy na przykład nie ma fizycznej możliwości zastosowania typowej ładowarki czy wozidła o standardowej wielkości. Stąd przedsiębiorcy przede wszystkim preferują wynajem takich maszyn. Na polskim rynku szczególne zainteresowanie budzi model Kubota KC100 HD, który właśnie pojawił się w ofercie wynajmu firmy HKL Baumaschinen Polska. To dobra okazja, aby sprawdzić jego możliwości.

 

Największy atut? Uniwersalność

 

Wozidła gąsienicowe wykorzystuje się zawsze wtedy, gdy z uwagi na ograniczoną przestrzeń nie da się wjechać np. ładowarką, ale jednocześnie nierozsądnie byłoby przenosić materiał ręcznie czy też korzystając z klasycznej taczki. Wozidło Kubota KC100 HD idealnie odnajduje się w takich sytuacjach. Świetnie radzi sobie chociażby z transportowaniem ziemi, gruzu, kruszyw czy kostek brukowych na niewielkie dystanse, znacząco odciążając pracowników i podkręcając tempo realizacji zlecenia.

Takie maszyny szczególnie chętnie wykorzystują firmy działające w branży ogrodniczej, ale także przedsiębiorstwa brukarskie, budowlane i wykończeniowe. Wozidło z powodzeniem może być wykorzystywane na przykład do usuwania gruzu z pomieszczeń. Zwłaszcza, że pracuje o wiele ciszej niż większa maszyna, a więc spokojnie może działać na terenie zamieszkałym przez ludzi.

 

Idealne do pracy na ograniczonej powierzchni

 

Kluczową zaletą prezentowanego wozidła gąsienicowego jest kompaktowa konstrukcja. Zajrzyjmy do specyfikacji technicznej. Kubota KC100 HD mierzy zaledwie 1545 mm lub 2015 mm z rozłożonym pałąkiem ROPS,długość maszyny to 1470 mm, a szerokość wynosi 855 mm. Dzięki temu wozidło spokojnie może pracować w otoczeniu budynków, a nawet w niewielkich pomieszczeniach, bez problemu przejeżdżając przez typowy otwór drzwiowy.

 

To wozidło będzie również bardzo dobrym wyborem do prowadzenia robót na grząskim podłożu, na przykład w błocie czy glinie. Prześwit wynosi maksymalnie 415 mm, natomiast gumowe gąsienice o szerokości 230 mm mają rozstaw aż 1180 mm, co przekłada się na dużą  skuteczność w ciężkim terenie. Wahadłowo zawieszone rolki prowadzące zapewniają stabilną jazdę po nierówności, dzięki czemu nie ma ryzyka nadmiernej utraty nawet sypkiego ładunku.

...

 

Pełna wersja artykułu jest dostępna w najnowszym numerze naszej e-gazety o maszynach i sprzęcie budowlanym.

24/12/19

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU