REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Windy towarowe GEDA - najwyższa jakość i to dosłownie

Windy towarowe są podstawowym sprzętem do transportu pionowego. Wykorzystuje się je we wszystkich gałęziach gospodarki, głównie w firmach produkcyjnych i przedsiębiorstwach magazynowych, a także w branży dekarskiej i murarskiej. Mówimy tutaj o urządzeniach, od których jakości zależy nie tylko tempo prowadzenia prac, ale również bezpieczeństwo ludzi. Stąd warto stawiać na sprzęt zaufanego producenta. Doskonałą renomą w całej Europie, w tym w Polsce, cieszy się firma GEDA, której windy towarowe uchodzą za produkty z absolutnie najwyższej półki. Przyjrzyjmy się bliżej kilku szczególnie popularnym modelom z oferty tej firmy.

 

Dlaczego windy towarowe GEDA?

 

Powód jest prosty: windy towarowe GEDA to pewny wybór. Ta niemiecka firma specjalizuje się w produkcji urządzeń do transportu pionowego. Jej produkty są projektowane i wytwarzane w Niemczech, co gwarantuje bardzo wysoką jakość. Nie bez znaczenia jest również to, że GEDA posiada liczne przedstawicielstwa i szeroką sieć dystrybutorów, co ułatwia dostęp do akcesoriów i części zamiennych. W Polsce sprzęt GEDA oferuje między innymi firma iSprzęt.pl.

 

Warto wspomnieć, że oferta GEDA obejmuje nie tylko windy towarowe, ale także wciągarki linowe, kubły zsypowe, platformy robocze podwieszane, platformy towarowo-osobowe, dźwigi towarowe, platformy masztowe czy platformy dla chłodni.

 

Winda towarowa GEDA 200 Z

 

To pierwsza propozycja niemieckiego producenta, której chcemy poświęcić trochę uwagi. GEDA 200 Z to winda towarowa idealnie nadająca się do transportowania materiałów budowlanych. Jej dużą zaletą jest łatwy i szybki montaż – platforma waży tylko 44 kilogramy i jest obracana w zakresie 90° w prawo i w lewo.Maksymalna ładowność windy wynosi 200 kilogramów. Silnik elektryczny o mocy 1,7 kW pracuje z częstotliwością 50 Hz i oferuje prędkość podnoszenia do 25 metrów na minutę, na maksymalną wysokość 35 metrów.

 

W zestawie podstawowym znajdziemy 2-metrowe stopy, odłączany sterownik z kablem o długości 5 metrów, bęben z kablem holowniczym i wyłącznik przeciwprzeciążeniowy ze wskaźnikiem przeciążenia.

 

Na liście wyposażenia opcjonalnego są: rama wahadłowa (umożliwia korzystanie z windy z prawem i lewej strony), platforma ładunkowa z kluczykiem do drzwi zabezpieczających podłogę, uchwyt rusztowaniowy dla rur o średnicy 1 ½ cala, 2-metrowa drabina ze stelażem, segment do drabiny o długości 1 metra oraz wspornik do szyny. W firmie iSprzęt.pl dostępna jest m.in. winda GEDA 200 Z w wariancie z liną 12-metrową.

... 

 

Pełna wersja artykułu już jutro, w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych.

31/07/19

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU