REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Wiertnice Digga – pierwszy wybór profesjonalistów

Wiertnice są obecnie jednym z kluczowych elementów wyposażenia roboczego maszyn budowlanych. Umożliwiają szybkie wykonywanie odwiertów na znaczną głębokość, praktycznie bez względu na rodzaj podłoża. To znacznie ułatwia pracę przy budowie chociażby dróg, trakcji kolejowych i tramwajowych czy budynków. Przedsiębiorcy mają do wyboru wiele rozwiązań różnych firm, jednak zdecydowanie największym zaufaniem cieszą się wiertnice australijskiej firmy Digga. Nie ma w tym żadnego przypadku: mówimy o produktach bardzo wysokiej klasy, wyróżniających się znaczną uniwersalnością zastosowania. W tym numerze E-maszbud.pl przyglądamy się ofercie renomowanego producenta.

 

Najwyższa jakość od prawie 40 lat

 

Firma Digga została założona w Australii w 1981 roku. Jej oferta świetnie wpasowała się w oczekiwania ówczesnego sektora przemysłowego i budowlanego. Dynamiczny rozwój gospodarczy takich krajów, jak właśnie Australia czy USA, spowodował wzrost zapotrzebowania na skuteczne oprzyrządowanie robocze, mogące współpracować z maszynami budowlanymi.

 

W ciągu blisko 40 lat Digga zbudowała markę producenta najlepszych wiertnic na świecie. Urządzenia te cieszą się znakomitą opinią dzięki swojej niezawodności. Marka na polskim rynku pojawiła się około 10 lat temu za sprawą firmy Serafin, która zaoferowała swoim klientom sprzęt z bardzo wysokiej półki, ale w atrakcyjnej cenie.

... cdn.

 

Więcej na ten temat już w piątek, w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych.

28/03/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU