REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Wiertnica Digga PD7 - idealny wybór do małych i średnich maszyn budowlanych

W jednym z wcześniejszych numerów e-maszbud.pl przybliżyliśmy Wam historię i dokonania firmy Digga, producenta najwyższej jakości wiertnic. Wiemy, że zainteresowanie urządzeniami australijskiej firmy jest bardzo duże, dlatego tym razem przyglądamy się możliwościom jednego z najpopularniejszych modeli wiertnic w gamie: Digga PD7. To bardzo uniwersalne urządzenie, które świetnie sprawdzi się we współpracy z małymi i średnimi maszynami budowlanymi. Po szczegóły zapraszamy do dalszej części artykułu.

 

Szerokie zastosowanie wiertnicy Digga PD7

 

Digga PD7 to bardzo dobry wybór dla przedsiębiorców dysponujących minikoparkami, koparkami czy koparko-ładowarkami. Napęd współpracuje z wszystkimi maszynami z przedziału od 6 do 8 ton, również małymi koparkami kołowymi, żurawiami samochodowymi czy ładowarkami teleskopowymi.

 

Jak widać, jest to wyjątkowo uniwersalna wiertnica, co ma duże znaczenie szczególnie dla firm korzystających z usługi wynajmu maszyn (wymienione sprzęty są łatwo dostępne w wypożyczalniach na terenie całego kraju).

 

Do praktycznie każdego gruntu

 

Największą zaletą wiertnic Digga, w  tym modelu PD7, jest możliwość stosowania ich w dowolnym gruncie, także zbitym, gliniastym czy kamienistym. To zasługa bardzo wydajnego zespołu silnika hydraulicznego i przekładni planetarnej. Napęd jest konfigurowany ściśle według potrzeb użytkownika.

 

Model PD7 imponuje bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Nominalny moment obrotowy wynosi 6040 Nm, a rekomendowany zakres przepływu mieści się w przedziale od 75 do 115 lpm. Wiertnica korzysta z silnika hydraulicznego 2K Bell firmy EATON, który jest objęty 3-letnią gwarancją – to dostateczne potwierdzenie znakomitej jakości wykonania, przekładającej się na bezawaryjną pracę.

... cdn.

 

Więcej na ten temat już dziś - w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych. Zapraszamy.

24/09/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU