REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Wiele nowości od Doosan na bauma 2019

Goście tegorocznej edycji targów bauma będą mieli ogromny wybór stoisk czołowych producentów, którzy zapowiedzieli prezentację swoich długo oczekiwanych nowości. Na pewno warto poświęcić trochę czasu na wizytę w sektorze zarezerwowanym przez Doosana. Ta firma przywiezie do Monachium wiele nowych maszyn różnych klas, przeznaczonych nie tylko dla branży budowlanej.

 

Co pokaże Doosan?

 

Producent zapowiedział, że podczas bauma 2019 zaprezentuje minikoparki klasy Stage V, czyli modele DX27z, DX35z, DX62R-3, DX63-3 oraz DX85R-3. Szczególnie ciekawie zapowiadają się modele o konstrukcji ZTS (brak zachodzenia poza obrys gąsienic podczas obrotu).

 

Kolejną nowością jest 25-tonowy chwytak DX250WMH-5 z napędem spełniającym normę emisji spalin Stage IV. Jest to model przeznaczony dla branży recyklingowej, choć świetnie sprawdzi się też przy pracach leśnych i wyburzeniowych. Maszyna standardowo jest wyposażona w hydrauliczny podnośnik kabiny, co zapewnia operatorowi znacznie lepszą widoczność.

 

Na bauma 2019 Doosan zaprezentuje również zupełnie nową, 30-tonową koparkę DX300LC-7, która spełnia normę emisji spalin Stage V. Maszyna ta wyróżnia się przede wszystkim bardzo dobrym stosunkiem masy do wydajności roboczej i zużycia paliwa. Warto pochwalić kabinę, która jest jedną z najprzestronniejszych w tej klasie koparek.

 

Doosan DX800LC-5B to aż 80-tonowa koparka gąsienicowa przeznaczona do najcięższych prac. Jest to maszyna, którą śmiało można określić mianem produktu flagowego firmy. Została wykonana z najwyższej jakości materiałów, co zwiastuje bezawaryjność nawet przy intensywnej eksploatacji.

 

Na targach bauma 2019 zobaczymy również nowe wozidła przegubowe zgodne z normą emisji spalin Stage V. Są to dwa modele o ładowności 30 i 40 ton, napędzane potężnymi silnikami Scania. Wozidła są dedykowane przede wszystkim branży górniczej.

 

Sporym zainteresowaniem wśród osób odwiedzających stoisko Doosana powinny się też cieszyć nowe ładowarki kołowe DL280-5, DL420CVT-5 oraz DL580-5. Są to maszyny odpowiadające na potrzeby sektora recyklingu, które świetnie sprawdzą się na złomowiskach czy w sortowaniach śmieci. Producent zapowiedział pokaz możliwości ładowarek, ze szczególnym akcentem na ich zastosowanie w przemyśle.

31/03/19

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU