REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Widły grzebieniowe HDS: sposób na łatwe i bezpieczne przenoszenie palet

Rozładunek materiałów na placu budowy jest ostatnim etapem realizacji zamówienia. Praktyka pokazuje, że nie zawsze jest to formalność. Operatorzy miewają poważne problemy z precyzyjnym ustawieniem palet we wskazanym miejscu. Zdarzają się też sytuacje, gdy paleta lub jej zawartość po prostu spadają na ziemię, powodując zagrożenie dla ludzi i narażając firmę transportową na straty. Dlatego przedsiębiorcy szukają rozwiązań gwarantujących wygodę, dokładność i skrócenie czasu zarówno wyładunku, jak i załadunku. Wszystkie te potrzeby spełniają widły grzebieniowe HDSod firmy MG PYSNO.

 

Bardzo dobre parametry techniczne

 

Widły HDS z uchwytem grzebieniowym to bardzo popularne rozwiązanie, które gwarantuje  znaczne poprawienie chwytu i tym samym zminimalizowanie ryzyka upadku ładunku. Same widły muszą jednak prezentować odpowiednią jakość wykonania. W przypadku produktu MG PYSNO nie ma mowy o jakościowych kompromisach.

 

Widły zostały wykonane z wysokogatunkowej stali s335 i c45. Ich grubość to 40 mm, natomiast długość tzw. łap standardowo wynosi 1000 mm (istnieje możliwość zamówienia wideł o długości 1200 mm). Widły zapewniają udźwig 2 ton, oferują regulowaną wysokość i szerokość, dzięki czemu można je bez problemu dopasować do ładunku znajdującego się na palecie.

O jakości produktu świadczy fakt, że został mu przyznany europejski certyfikat CE. Widły spełniają też normy PN-EN 13155:2003+A2:2009, PN-EN ISO 12100-2:2005, jak również dyrektywę maszynową 2006/42/WE.

... cdn.

 

Więcej na ten temat już w najbliższy piątek - w nowym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych. Zapraszamy.

 

29/08/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU