REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Walec tandemowy HAMM HD+ 90i PH - przyjazna dla środowiska technologia hybrydowa

Wiosną 2018 r. Firma HAMM zaprezentuje nowy walec tandemowy HD + 90i PH z hybrydowym układem napędowym. Tutaj HAMM łączy konwencjonalny silnik spalinowy z akumulatorem hydraulicznym: silnik wysokoprężny pokrywa obciążenie podstawowe, a akumulator hydrauliczny zaspokaja największe obciążenia. W 2017 r. Innowacyjny walec wykazał skuteczność tej koncepcji na wielu budowach: użytkownicy byli bardzo zadowoleni, ponieważ znacznie zaoszczędzili na kosztach paliwa, kosztach operacyjnych i wydatków na konserwację, zachowując jednocześnie tę samą wydajność zagęszczania.

 

Rozwiązania hybrydowe łączą różne technologie w jednym systemie - w przypadku samochodów oznacza to w chwili obecnej silnik spalinowy i silnik elektryczny. HAMM, pionier innowacji, zamiast tego połączył silnik spalinowy z układem hydraulicznym do walca tandemowego. Dzięki temu firma HAMM stała się pierwszym producentem walców, która opracowała maszynę produkowaną seryjnie, 9-t HD + 90i PH.

... cdn.

 

Więcej na temat nowego walca hybrydowego HAMM  już w kolejnym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych.

16/02/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU