REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Walec Bomag BMP 8500 – idealny do pracy w wykopach

Praca w głębokich wykopach jest nie tylko trudna, ale też niebezpieczna. Dlatego producenci maszyn budowlanych od dawna pracują nad dostarczaniem rozwiązań, które z jednej strony wyeliminują ryzyko wypadków, a z drugiej zagwarantują wysoką efektywność prowadzonych robót. Przykładem takiego sprzętu jest walec Bomag BMP 8500, który został zaprojektowany specjalnie z myślą o zagęszczaniu gruntu w wykopie i na zboczach. Sprawdźmy, jakie są możliwości tej maszyny.

 

Sprzęt do różnych zastosowań

 

Walec Bomag BMP 8500 oferuje szerokość roboczą w zakresie od 610 do 850 mm. Maszynę napędza silnik marki Kubota o mocy 14,5 kW, który bardzo sprawnie radzi sobie z walcem o masie 1595 kg. Jednostka jest nie tylko wydajna, ale także ekologiczna i ekonomiczna, szczególnie po uruchomieniu trybu ECO, który automatycznie dopasowuje obroty do faktycznego zapotrzebowania na moc.

 

Największą zaletą tej maszyny jest wielozadaniowość. Może być ona wykorzystywana zarówno na placach budowy, jak i przy pracach drogowych czy przy kształtowaniu krajobrazu. Ta uniwersalność jest efektem dużego zakresu szerokości roboczej, a także kompaktowych wymiarów walca. Jest on na tyle niewielki, że spokojnie można go transportować na standardowej przyczepie.

...

 

Więcej na ten temat w bieżącym numerze naszej e-gazety o maszynach i sprzęcie budowlanym.

Zapraszamy do lektury.

04/12/17

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU