REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Wacker Neuson wprowadza ciężkie ładowarki kołowe WL95

Firma Wacker Neuson po raz pierwszy wprowadza linię ciężkich ładowarek kołowych. Nowa 10 tonowa ładowarka jest największym, a jednocześnie wyjątkowo kompaktowym modelem marki Wacker Neuson. Wyposażona jest w najnowszą przekładnię ecospeedPRO zapewniającą dużą wygodę jazdy oraz dwa warianty silnika spełniające wymogi dotyczące emisji spalin.

 

Duże firmy budowlane i przedsiębiorstwa recyklingowe wymagają sprawnego przeładunku materiałów. Wymóg ten spełnia największa oferowana przez firmę Wacker Neuson ładowarka kołowa WL95 o łącznej masie 10 ton. Asortyment oferowanych produktów został na życzenie wielu klientów poszerzony. Model WL95 będzie dostępny od stycznia 2019 r. Tak jak pozostałe ładowarki kołowe marki Wacker Neuson, również ten model posiada szerokie wyposażenie. Zależnie od zastosowania i preferencji można indywidualnie skonfigurować elementy takie jak silnik, napęd, stanowisko operatora lub hydraulikę.

 

Nowa przekładnia ecospeedPRO

 

W wersji 40 km/h model WL95 wyposażony jest w innowacyjną przekładnię ecospeedPRO. Jest to bezstopniowa, hydrostatyczna przekładnia szybkiego biegu, która osiąga wyższe siły napędowe i prędkości obrotowe, zapewniając jednocześnie typową dla produktów firmy Wacker Neuson kompaktowość, energooszczędność i komfort operatora.

 

Oprócz dobrze znanych pozytywnych właściwości znanych z napędów hydrostatycznych, takich jak łatwe cofanie, dobre dozowanie i możliwość precyzyjnego sterowania, hamowanie hydrauliczne i wspomaganie siły hamowania, przekładnia ecospeedPRO pozwala również na przejechanie całego zakresu prędkości od 0 do 40 km/h bez konieczności zmiany biegów. Zapewnia to użytkownikowi bardzo wysoki poziom komfortu jazdy, ponieważ nie dochodzi do przerw w sile pchania. W typowych warunkach pracy np. podczas przeładunku w cyklu Y, istnieje duże zapotrzebowanie na stałe siły pchające i ciągnące przy prędkościach jazdy 10-20 km/h.

 

Dwa warianty silnika spełniające aktualne wymogi dotyczące emisji spalin

 

Ładowarka WL95 posiada dwa warianty silnika: silnik Deutz 3.6 l o mocy 100 KW / 136 PS oraz układ oczyszczania spalin DOC/SCR, zgodnie z obecną normą emisji Poziom IV. Opcjonalnie dostępny jest również filtr cząstek stałych Diesel, certyfikowany dla poziomu V, który zacznie obowiązywać od 2020 roku. Oferta obejmuje także silnik 4,1 l marki Deutz o mocy 115 KW / 156 PS. Jest on wyposażony w układ oczyszczania spalin z systemem DOC/DPF/SCR i już teraz spełnia wymagania przyszłego poziomu V. W ten sposób również w dziedzinie napędów dla tej nowej serii maszyn widoczny jest przyszły kierunek rozwoju.

...cdn.

 

Więcej na ten temat na łamach najnowszego numeru naszej e-gazety o sprzętach i maszynach budowlanych. Zapraszamy do lektury.

03/12/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU