REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Volvo na targach Intermat 2018 w Paryżu

Światową gospodarkę kształtują ogromne siły technologiczne, społeczne i klimatyczne. Grupa Volvo zaprezentowała na targach Intermat maszyny i usługi, które ułatwiają klientom osiągnięcie sukcesu. To one stanowią najlepsze świadectwo dążenia marki do budowy lepszej przyszłości w ramach inicjatywy „Building Tomorrow”.

 

W obliczu dynamicznie zmieniającego się społeczeństwa Volvo oferuje maszyny, usługi i sieć dystrybucji, które są nieocenione bez względu na skalę projektu realizowanego przez klientów. Właśnie takie było główne przesłanie wystawy Volvo na francuskich targach Intermat w Paryżu, która stoi pod znakiem inicjatywy „Building Tomorrow”.

 

Łączna powierzchnia wystawiennicza Volvo Construction Equipment (Volvo CE) - w hali i na zewnątrz - liczyła 4800 m2. Firma prezentowała na niej szeroką gamę nowych i udoskonalonych maszyn - koparek, ładowarek kołowych, rozściełaczy i walców - oraz przypominający tablet nowoczesny ekran dotykowy Volvo Co-Pilot, na którym bazują wszystkie platformy Volvo Assist.

 

W połączeniu z usługami Volvo Services oferowane maszyny to sprawdzony przepis na sukces. Grupa Volvo to swoisty fenomen w branży, a to za sprawą ścisłej współpracy ze spółkami siostrzanymi - Volvo Trucks, Volvo Penta, Volvo Buses i Volvo Financial Services. To dzięki niej firma jest chętnie wybieranym partnerem podczas realizacji największych projektów budowlanych, na przykład wartej 100 miliardów EUR inwestycji infrastrukturalnej „Grand Paris”.

 

Rozwiązania dla miasta

 

W odpowiedzi na postępującą urbanizację firma Volvo prezentowała na paryskich targach Intermat trzy nowe maszyny o małym promieniu obrotu - koparkę gąsienicową ECR355ENL, koparkę kołową EWR170E i minikoparkę ECR18E. Świetnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie operatorzy zmagają się z deficytem miejsca. A jednocześnie są jak zawsze ciche, ekonomiczne i ekologiczne.

 

Minikoparka ECR18E to nie jedyna „mała wielka gwiazda” wystawy Intermat. Na wyróżnienie zasługuje też maszyna EX2, która zdobyła nagrodę targów Intermat za innowacyjność. Prototyp minikoparki EX2 z układem napędowym w pełni elektrycznym nie emituje żadnych zanieczyszczeń, zapewnia 10-krotnie większą wydajność przy 10-krotnie niższym poziomie hałasu, a w porównaniu z tradycyjnymi, konkurencyjnymi rozwiązaniami generuje niższy całkowity koszt posiadania. To prawdopodobnie pierwszy na świecie prototyp całkowicie elektrycznej minikoparki.


Rosnąca urbanizacja sprawia również, że zwiększa się zapotrzebowanie na wyspecjalizowany sprzęt do wyburzeń i recyklingu. Dlatego firma Volvo przeznaczyła część zewnętrznej przestrzeni wystawienniczej na targach Intermat specjalnie dla rozwiązań w tej dziedzinie. W strefie rozbiórki i recyklingu znajdowały się m.in. koparka EC380E - którą można opcjonalnie wyposażyć w wysięgnik z przedłużeniem do wyburzeń na wysokości - oraz zupełnie nowa maszyna przeładunkowa EW240E MH. To właśnie w przypadku tych zastosowań specjalistyczna wiedza Volvo w zakresie bezpieczeństwa stanowi szczególną korzyść.

... cdn.

Volvo maszyny Budowlane

 

Więcej już za tydzień, w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych.

19/06/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU