REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Używana maszyna drogowa z gwarancją, czyli sposób na oszczędną inwestycję w biznes. Wywiad e-maszbud.pl

W dobrze zarządzanej firmie zawsze przychodzi moment, w którym przedsiębiorca musi zdecydować się na inwestycję w rozwój biznesu. W branży drogowej takim naturalnym kierunkiem jest zakup nowego sprzętu, który pozwoli realizować więcej projektów. Warunki ekonomiczne, w jakich funkcjonują polskie firmy, bardzo często nie pozwalają na wybranie nowej maszyny prosto od autoryzowanego dilera. Na szczęście w naszym kraju szybko rozwija i „cywilizuje” się rynek sprzętu używanego, który pod względem technicznym, a nawet wizualny wcale nie musi ustępować fabrycznie nowemu. 

 

Taki model biznesowy obrała firma Maszyny Drogowe, która specjalizuje się w sprzedaży kompleksowo odbudowanych maszyn. Potwierdzeniem ich jakości jest rzetelna gwarancja. Temu tematowi poświęcona jest trzecia część wywiadu z Patrykiem Jaskułą, współwłaścicielem firmy Maszyny Drogowe. 

 

e-maszbud.pl: W drugiej części wywiadu przybliżył Pan proces kompleksowej odbudowy maszyny drogowej. Sama deklaracja, że sprzęt jest praktycznie jak nowy, to chyba za mało? 

 

Patryk Jaskuła: Zdajemy sobie sprawę, że wielu naszych klientów w przeszłości – mówiąc kolokwialnie – „nacięło się” na maszynach z drugiej ręki. Zależy nam natomiast na tym, aby Maszyny Drogowe były marką cieszącą się dużym zaufaniem przedsiębiorców. Konsekwentnie stawiamy na uczciwość i rzetelność, stąd decyzja o udzieleniu na każdą odbudowaną maszynę aż 6-miesięcznej gwarancji, ograniczonej do 150 motogodzin. Chcemy mieć pewność, że klient nie kupuje kota w worku.

 

e-maszbud.pl: Jak taka gwarancja jest realizowana w praktyce?

 

Patryk Jaskuła: Każda maszyna przed przekazaniem jej nowemu właścicielowi czy wystawieniem jej na sprzedaż jest drobiazgowo sprawdzana. Pamiętajmy jednak, że mamy tutaj do czynienia z rzeczą martwą, dlatego niektóre usterki mogą ujawnić się dopiero po większej liczbie przepracowanych godzin. W takiej sytuacji nie zostawiamy klienta z problemem, ale bierzemy odpowiedzialność na siebie i nieodpłatnie usuwamy defekty niespowodowane błędami eksploatacyjnymi. 

...

 

Pełna wersja artykułu jest dostępna w naszym najnowszym numerze e-maszbud.pl
Zapraszamy.

30/09/19

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU