REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Uszczelnienia hydrauliczne HALLITE do koparko-ładowarek: jakość mówi sama za siebie

Koparko-ładowarki to zdecydowanie najpopularniejsza kategoria maszyn budowlanych na świecie. Jest to wyjątkowo uniwersalny sprzęt, który stanowi solidne wsparcie zarówno w typowych pracach budowlanych, jak i instalacyjnych czy ogrodniczych. O wydajności każdej koparko-ładowarki decyduje przede wszystkim układ hydrauliczny, który musi pracować bezawaryjnie i znosić znaczne obciążenia. Nie byłoby to możliwe bez wysokojakościowych systemów uszczelnień, których producentem jest firma HALLITE.

 

Odpowiedź na wymagania stawiane współczesnym maszynom

 

Wszyscy dobrze wiemy, że koparko-ładowarki bardzo często pracują w górnym zakresie swoich możliwości. Mało który operator rozczula się nad maszyną. Jest zadanie, to trzeba je wykonać, nawet jeśli oznacza to konieczność przekroczenia dopuszczalnej ładowności. Oczywiście takie postępowanie nie pozostaje bez wpływu na kondycję układu hydraulicznego koparko-ładowarki.

 

Producenci maszyn, ale także wyspecjalizowane serwisy, są zgodni, że najczęstsze awarie w koparko-ładowarkach dotyczą właśnie hydrauliki. Nieszczelności oraz wysoka temperatura oleju hydraulicznego prowadzą do wycieków płynu i spadku wydajności układu. Aby znacząco ograniczyć ryzyko takich sytuacji należy sięgać po profesjonalne systemy uszczelnień. Najlepiej te, które są stosowane na pierwszy montaż. Dokładnie takie uszczelki dostarcza HALLITE.

 

Kompleksowy system uszczelnień dla koparko-ładowarek

 

W skład każdej koparko-ładowarki wchodzi osiem cylindrów hydraulicznych: podnoszenia, łamania, obrotu ramienia oraz łyżki, podnoszenia, przechyłu i stabilizatorów. Każdy z tych cylindrów jest wyposażony w system uszczelnień, który zapobiega wyciekom płynu hydraulicznego. Kluczowe znaczenie dla sprawności układu mają uszczelniania tłoczysk, tłoków oraz pierścienie zgarniające oraz prowadzące.

... cdn.

 

Więcej w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych. Zapraszamy.

05/11/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU