REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Urządzenia malarskie Wagner: pierwszy wybór profesjonalistów

Czego zawsze brakuje podczas realizacji inwestycji budowlanej? Oczywiście czasu. To on jest najcenniejszy, o czym doskonale wiedzą wykonawcy pracujący pod silną presją narzuconego terminu. Przyspieszenie prac bez strat w jakości jest możliwe wyłącznie dzięki stosowaniu odpowiednich narzędzi. Ten artykuł szczególnie polecamy wykonawcom specjalizującym się w tzw. wykończeniówce. Prezentujemy urządzenia malarskie firmy Wagner, które bezapelacyjnie można polecić każdemu profesjonaliście.

 

Agregaty Wagner Pro Spray trzeciej generacji

 

Firma Wagner solidnie odświeżyła swoją ofertę urządzeń malarskich. Najważniejszą nowością jest zastosowanie pomp tłokowych ProSpray trzeciej generacji, które gwarantują bardzo wysoką wydajność zarówno przy aplikacji wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Pompy nadają się do stosowania z farbami emulsyjnymi, lakierami, jak również materiałami o wysokiej lepkości. Warto podkreślić, że producent udziela na swoje agregaty aż 3 lat gwarancji.

 

Najnowocześniejsze rozwiązania wspierające wykonawcę

 

Nowe agregaty Wagner zapewniają bardzo precyzyjne dawkowanie materiału. Dzięki technologii Digi-Trac-Control wykonawca może obserwować kluczowe informacje na elektronicznym wyświetlaczu. Przekazuje on takie dane, jak zużycie materiału czy czas pracy.

 

Bardzo ciekawie prezentuje się funkcja pulsacyjnego czyszczenia, dzięki której proces oczyszczania agregatu i pistoletu z zalegającego materiału został znacznie skrócony i jest o wiele precyzyjniejszy. To z kolei przekłada się na bezawaryjną pracę urządzenia.

 

W agregatach ProSpray została również zastosowana autoolejarka z zasobnikiem oleju, dzięki której smarowanie tłoka i konserwacja uszczelniaczy wymaga jedynie kilkakrotnego naciśnięcia przycisku. Jest szybciej i łatwiej. Napełnianie urządzenia olejem to także żaden problem, ponieważ ułatwia to funkcja EasyGlide. Prawidłowo smarowany tłok pompy jest zabezpieczony przed zbyt wczesnym zużyciem.

...

 

Więcej na ten temat w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych, Zapraszamy do lektury.

29/06/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU