REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Układarki rur Volvo z serii E - wydajność, bezpieczeństwo i wszechstronność

Obrotowe układarki rur Volvo Construction Equipment uznawane są za bardzo wydajne maszyny w swoich klasach, dlatego nie powinno dziwić, że zastosowano w nich nowoczesne rozwiązania podnoszące produktywność i bezpieczeństwo pracy. Te maszyny, zbudowane na bazie konstrukcji koparek i wyposażone w zaawansowane systemy telematyczne oraz zarządzające obciążeniem, oferują wysoką wydajność w szerokim spektrum zastosowań.

 

360-stopniowy zakres obrotu umożliwia operatorowi bezpieczne i łatwe ustawienie nadwozia pod kątem optymalnym do podnoszenia i umieszczania dużych, ciężkich rur w dowolnym miejscu wokół maszyny - co jest szczególnie istotne przy załadunku, rozładunku i podawaniu rur do giętarek. Maksymalne obciążenie wywracające na poziomie nawet 55 ton sprawia, że ciężkie prace, takie jak układanie w wykopach i wykonywanie połączeń, można realizować szybko i efektywnie.

 

Konstrukcja układarki rur stwarza nieograniczone możliwości ich umieszczania i zapewnia niezachwianą stabilność oraz bezpieczeństwo podczas pracy na nierównym terenie i zboczach o nachyleniu sięgającym 35°. Znakomita stabilność i płynne działanie układu hydraulicznego ułatwiają wykonywanie operacji, które wymagają jednoczesnych ruchów, przez co obrotowe układarki rur idealnie sprawdzają się przy umieszczaniu rur w wykopach. Podczas pracy na zboczu można skierować wysięgnik pod górę, by poprawić stabilność maszyny i zwiększyć poziom bezpieczeństwa.

 

Wystarczy zaledwie 2,5 godziny, by przekształcić układarkę rur z serii E w standardową koparkę. Klient, inwestując w jedną maszynę, ma w istocie do dyspozycji dwie. Układ hydrauliczny jest doskonale przystosowany zarówno do układania rur, jak i kopania - i nie traci mocy w żadnej z tych konfiguracji.

... cdn.

Volvo Maszyny Budowlane

 

Więcej na ten temat już wkrótce - w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych.

15/05/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU