REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Udoskonalenia w konstrukcji nowych wozideł przegubowych CAT

Trzy nowe wozidła przegubowe CAT – 730, 730 EJ (z wyrzutnikiem) oraz 735 – zostały gruntownie przeprojektowane. Wzbogaciliśmy sprawdzone w praktyce funkcje i wydajność wcześniejszych modeli z serii C (730C2, 730C2 EJ i 735C) o nowe stanowiska operatora, wyposażone w innowacyjne systemy sterowania, funkcje ochrony przekładni, nowy system wspomagania podnośnika, zaawansowany układ przeciwpoślizgowy, nowy system wspomagania stabilności oraz pozwalający na oszczędność paliwa tryb pracy ECO.

 

Dodatkowo do modeli 730 i 730 EJ dodaliśmy automatyczne sterowanie pracą zwalniacza oraz funkcję ułatwiającą ruszanie pod górę. Model 735 przejął te funkcje z wcześniejszego modelu serii C, a dodatkowo jego konstrukcja została znacząco poprawiona - dodano nowy silnik CAT C13 ACERT™, przekładnię CAT CX31 (taki sam znajduje się również w modelach 730 i 730 EJ), a także wprowadzono modyfikacje konstrukcyjne i wymiarowe, dzięki którym zmniejszono masę pustego wozidła o 22%, zachowując przy tym produktywność wycofywanego modelu 735C. W efekcie tych wszystkich zmian zużycie paliwa zmalało o 19%.

 

Stanowisko operatora

 

W nowej zewnętrznej konstrukcji kabiny chroniącej przed skutkami przewrócenia się maszyny (ROPS) " pozbyto się występującego w modelach serii C słupka w rejonie okienek bocznych, poprawiając widoczność do tyłu. Nowa funkcja wybudzania powoduje włączenie się wyświetlaczy urządzenia w momencie otwarcia drzwi. Drzwi są lżejsze i mocniejsze, mają też funkcję wspomagania zamykania, która sprawia, że są bardziej szczelne i lepiej chronią przed kurzem. Cała konstrukcja kabiny pozwoliła na uzyskanie poziomu hałasu rzędu 72 dB(A) – jest on mniejszy o 7 dB(A) w porównaniu z poprzednimi modelami.

...cdn.

CAT

 

Więcej na ten temat już wkrótce - w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych.

15/05/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU