REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Ubijaki, zagęszczarki i walce Bomag: kompleksowa oferta sprzętu do zagęszczania gruntu

Bez względu na to, czy mówimy o pracach drogowych czy brukarskich, fundamentem ich jakości zawsze jest prawidłowe przygotowanie podłoża. Dobrze zagęszczony grunt gwarantuje, że wierzchnia warstwa asfaltu czy np. kostki betonowej, będzie zachowywać się stabilnie przez długi okres eksploatacji. To z kolei eliminuje ryzyko kosztownych napraw. Od wielu lat liderem rynku dostawców urządzeń do zagęszczania jest firma Bomag. Przyglądamy się jej ofercie ubijaków i zagęszczarek.

 

Ręczne ubijaki Bomag

 

Oferta ubijaków obejmuje urządzenia napędzane silnikami czterosuwowymi. Warto już teraz zaznaczyć, że firma Bomag jako pierwsza na świecie wprowadziła na rynek ubijaki zasilane propanem – są oznaczone literą G. Ten sprzęt charakteryzuje się praktycznie zerową emisją szkodliwych gazów, dzięki czemu może być z powodzeniem wykorzystywany w miejscach objętych restrykcyjnymi przepisami ochrony środowiska. Dodajmy, że również w modelach spalinowych udało się znacząco ograniczyć emisję tlenku węgla, co umożliwia pracę nawet w głębokich wykopach.

 

Ubijaki Bomag to sprzęt stworzony do prac przy budowie kanałów i rowów. Świetnie sprawdza się przy układaniu instalacji, zagęszczaniu gruntu pod fundamenty niewielkich budynków mieszkalnych, ale także przy kształtowaniu krajobrazu. Maszyny wyróżniają się tym, że w unikalny sposób łączą znakomitą wydajność z komfortem operatora.

 

Wszystkie modele ubijaków ręcznych są wyposażone w pałąk z regulacją wysokości oraz tłumieniem drgań, co zapobiega kontuzjom i umożliwia operatorowi nieprzerwaną pracę przez dłuższy czas. W ubijakach zastosowano bardzo wygodne włączniki i wyłączniki, które obsługuje się jedną ręką – to w oczywisty sposób wpływa na bezpieczeństwo operatora, ponieważ umożliwia mu natychmiastowe przerwanie pracy w kryzysowej sytuacji.

 

Ubijaki Bomag to maszyny o legendarnej niezawodności. W silnikach benzynowych serii BT producent stosuje dwustopniowy, podwójny układ filtracji powierza, dzięki czemu jednostka jest lepiej chroniona przed zanieczyszczeniami, a to przekłada się na jej dłuższą żywotność. Warto także wspomnieć o opatentowanym układzie smarowania Bomag, który zapewnia optymalny przepływ oleju w skrzyni korbowej we wszystkich położeniach. W silniku dodatkowo zastosowano system automatycznej kontroli poziomu oleju. Jednostka jest także chroniona kompletną osłoną, dlatego nawet upadek ubijaka nie spowoduje trwałego uszkodzenia konstrukcji.

 

Najpopularniejszym modelem w gamie ubijaków Bomag jest model BT 65 o mocy 2,8 kW, pracujący w zakresie częstotliwości od 10 do 11,8 Hz. To najmocniejszy model w swojej klasie. Oferuje siłę odśrodkową na poziomie 17 kN. Szerokość płyty roboczej lub stopy wibracyjnej w tym modelu wynosi 280 mm, natomiast nominalna masa urządzenia nie przekracza 68 kg. Prędkość robocza ubijania wynosi 20 m/min, natomiast powierzchnia robocza to 336 m2/h.

... cdn.

 

Więcej w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych. Zapraszamy.

05/11/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU