REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Ubijaki i zagęszczarki akumulatorowe Wacker Neuson: pracuj wydajnie, ale z szacunkiem dla środowiska

Producenci maszyn i urządzeń budowlanych na poważnie zabrali się już za temat napędu elektrycznego. Jeszcze kilka lat temu wydawało się, że będzie to wyłącznie ciekawostka, która nie wyjdzie poza fazę prototypów. Obecnie jednak sprzęt akumulatorowy jest coraz częściej widywany na placach budowy całego świata, w tym w Polsce. Duża w tym zasługa firmy Wacker Neuson, która konsekwentnie stawia na rozwój swojej linii urządzeń i maszyn z napędem elektrycznym. W tym artykule przyjrzymy się bliżej ofercie ubijaków i zagęszczarek akumulatorowych Wacker Neuson.

 

Zero emission: nowa filozofia Wacker Neuson

 

Zero emission to cała gama sprzętu akumulatorowego niemieckiego producenta. Maszyny i urządzenia z tej gamy łączy jedno: nie emitują żadnych spalin, dzięki czemu znacznie zwiększa się uniwersalność ich zastosowania. Sprzęt zasilany prądem zmagazynowanym w akumulatorze może pracować w zamkniętych pomieszczeniach, również pozbawionych wydajnego systemu wentylacji. Jest przy tym bezgłośny, co ma bezpośredni wpływ na komfort i bezpieczeństwo pracy operatorów.

 

Obecnie w gamie sprzętu zeroemisyjnego Wacker Neuson znajdziemy:

  • Ubijaki akumulatorowe

  • Zagęszczarkę elektryczną

  • Elektryczne ładowarki kołowe

  • Minikoparkę dual power

  • Elektryczne wozidło gąsienicowe

 

Wacker Neuson inwestuje spore środki w rozwój technologii napędu akumulatorowego, bo rozumie, że tak będzie wyglądać bliska przyszłość branży budowlanej. Kolejne miasta, gminy, ale i całe kraje wprowadzają coraz bardziej restrykcyjne przepisy środowiskowe, wprost zakazujące stosowania nieekologicznego sprzętu budowlanego. Z kolei konwencjonalne napędy powoli osiągają kres w zakresie możliwości ograniczania emisji szkodliwych spalin. Tak tworzy się ogromne pole do popisu dla maszyn i urządzeń elektrycznych.

...

 

Pełna wersja artykułu jest dostępna w najnowszym wydaniu naszej e-gazety o maszynach budowlanych. Zapraszamy do lektury.

30/04/19

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU