REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

TYROLIT – sprzęt dla profesjonalistów

Budownictwo to jedna z tych gałęzi przemysłu, która ma kluczowy udział w polskim PKB. Kondycja rodzimych firm budowlanych zawsze doskonale oddaje stan całej gospodarki. Na szczęście w ostatnich latach nie mamy za bardzo na co narzekać (ewentualnie na brak rąk do pracy). Polscy przedsiębiorcy realizują mnóstwo inwestycji, które wymagają stosowania sprzętu z górnej półki. Na te potrzeby świetnie odpowiada firma TYROLIT, producent m.in. profesjonalnych pił ściennych, wiertnic i przecinarek. Przygotowaliśmy przegląd najciekawszych pozycji w ofercie firmy.

 

Piły ścienne do wszystkich zastosowań

 

W ofercie firmy TYROLIT znajdziemy piły ścienne o różnych głębokościach cięcia. Dostępne są zarówno relatywnie proste i niewielkie urządzenia ręczne, jak i potężne piły mogące współpracować z tarczami o średnicy aż 2200 mm. Pełną gamę pił ściennych TYROLIT opisaliśmy w jednym z poprzednich wydań E-maszbud.pl – zachęcamy do lektury.

 

Jednym z ciekawszych modeli w ofercie TYROLIT jest piła ścienna WSE1621 o głębokości cięcia do 705 mm. Maksymalna średnica tarczy wynosi tutaj 1600 mm. Piłę napędza silnik o mocy 20 kW. Urządzenie wyróżnia się bardzo kompaktową budową i niską wagą, dzięki czemu nie ma problemu z jego przenoszeniem. Pilot zdalnego sterowania z cyfrowym wyświetlaczem umożliwia bezpieczne zarządzania pracą piły na odległość. Dużym ułatwieniem jest możliwość zapięcia silnika bez użycia żadnych narzędzi.

... cdn.

 

Więcej na ten temat już w najbliższym numerze e-maszbud.pl

27/04/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU