REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Terenowy wózek widłowy Manitou MC 18 – poradzi sobie w każdych warunkach

Jedną z tegorocznych nowości w ofercie firmy Manitou jest terenowy wózek widłowy MC 18. Ten bardzo ciekawy model po raz pierwszy został zaprezentowany podczas targów Agrotech 2018. Piszemy o tej maszynie, ponieważ wyróżnia się ona znakomitą uniwersalnością, co predysponuje ją do wykorzystania nie tylko w rolnictwie, ale też w pracach typowo budowlanych.

 

Bardzo dobre właściwości robocze

 

Terenowy wózek widłowy Manitou MC 18 oferuje duży udźwig maksymalny wynoszący aż 1800 kilogramów, co biorąc pod uwagę bardzo kompaktową budowę maszyny jest znakomitym wynikiem. Maksymalna wysokość podnoszenia wynosi natomiast od 3,3 do 5 metrów.

 

Wózek jest napędzany silnikiem wysokoprężnym Kubota o mocy 35,5 KM, który spełnia normę emisji spalin EU Stage IIIB i jest sprzężony z precyzyjną przekładnią hydrostatyczną. Ten tandem zapewnia maszynie bardzo dobre osiągi – prędkość maksymalna to aż 25 km/h. Nikt oczywiście nie będzie wykorzystywać sprzętu do wyścigów. Znacznie ważniejsze z punktu widzenia przedsiębiorcy są…

 

Zdolności terenowe wózka

 

Przede wszystkim zwracamy uwagę na największy w tej klasie prześwit, który wynosi 30 centymetrów. W połączeniu z rozstawem osi wynoszącym 1,9 metra i zdolnością pokonywania wzniesień o nachyleniu 37% (wózek załadowany) i 67% (wózek niezaładowany), gwarantuje to maszynie świetną dzielność w każdych warunkach.

 

Przedsiębiorcy mają do wyboru dwie wersje wózka: z napędem 4x2 i 4x4. Zdecydowanie warto zainwestować w model z czterema kołami napędowymi, szczególnie jeśli prace mają być prowadzone na grząskim gruncie czy na terenach leśnych.

...cdn.

 

Więcej na ten temat już w najbliższym numerze e-maszbud.pl

27/04/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU