REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

System Husqvarna Soff-Cut – szczeliny dylatacyjne już godzinę po wylaniu betonu

Wycinanie szczelin dylatacyjnych to kluczowy etap prac wykończeniowych podłoża betonowego. Wymaga precyzji i odpowiedniego sprzętu, ponieważ popełnienie jakichkolwiek błędów może spowodować, że świeża posadzka będzie wymagać skucia i wylania na nowo. To oznacza koszty i stratę czasu, a w konsekwencji problemy w relacjach z inwestorem. Jednocześnie ekipy pracują pod dużą presją czasu i nie mogą sobie pozwolić na długie oczekiwanie, aż beton stężeje. Rozwiązanie tego dylematu opracowała firma Husqvarna, która oferuje rewolucyjny system Soff-Cut Ultra Early Entry. Sprawdzamy, na czym to dokładnie polega.

 

Cięcie w „zielonej porze”

 

„Zielona pora” to idealny okres, w którym należy wykonać szczeliny dylatacyjne na sucho, kontrolując tym samym spękania skurczowe. Wynosi on od 1 do 2 godzin po wylaniu betonu. Dzięki temu praktycznie eliminuje się ryzyko powstania spękań, ubytków i odprysków. Jednak wymaga to użycia specjalistycznego sprzętu. System Husqvarna Soff-Cut Ultra Early Entry odpowiada na te potrzebę.

...

 

Więcej na temat przecinarek do betonu marki Husqvarna i systemu Soff-Cut Ultra Early Entry już w najbliższym numerze naszej e-gazety o maszynach budowlanych.

21/06/17

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU