REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Światowa premiera 90-tonowej koparki Volvo - EC950F

90-tonowa koparka gąsienicowa EC950F firmy Volvo Construction Equipment (Volvo CE) oferuje idealne połączenie mocy i stabilności, zapewniając dużą wydajność nawet w najtrudniejszych zastosowaniach. Zaprojektowana z myślą o szybkim i efektywnym wykonywaniu prac maszyna jest wyposażona w silnik Volvo D16 o mocy 450 kW, który zapewnia wysoki moment obrotowy przy niskich prędkościach obrotowych oraz spełnia wymogi najnowszych międzynarodowych norm emisji.

 

Najwyższe osiągi


Model EC950F sprawdza się nawet w najbardziej wymagających zastosowaniach. Utrzymujące się stale na wysokim poziomie ciśnienie hydrauliczne sprawia, że koparka wyróżnia się znakomitą siłą kopania, zwłaszcza podczas pracy w twardych i ciężkich materiałach.

 

Zoptymalizowany układ hydrauliczny zwiększa moc pompy, co przekłada się na szybszą i bardziej płynną pracę, zaś układ elektrohydrauliczny steruje przepływem na żądanie i zmniejsza straty wewnętrzne w obwodzie hydraulicznym. Ponadto koparka EC950F jest wyposażona w zawór priorytetowy funkcji obrotu wysięgnika.

 

Unikalny tryb ECO opracowany przez Volvo sprawia, że model EC950F oferuje bardzo niskie zużycie paliwa. Tryb ECO optymalizuje działanie układu hydraulicznego, tak aby ograniczyć straty przepływu i ciśnienia, podczas gdy zintegrowany system trybów pracy pozwala operatorom wybierać optymalny w zależności od zadania tryb pracy: I (jałowy), F (precyzyjny), G (ekonomiczny), H (do ciężkich prac) i P (maksymalna moc).

 

90-tonowa koparka oferuje wysoką pojemność łyżki pozwalającą na uzyskanie większej produktywności oraz może być używana z szeroką gamą osprzętu Volvo, w tym z łyżkami do zastosowań ogólnych, do ciężkich prac i do najcięższych robót. W przypadku gdy zastosowanie wymaga użycia bardziej nietypowego osprzętu, Volvo oferuje osprzęt niestandardowy dostępny na zamówienie, co umożliwia opracowanie odpowiedniego rozwiązania pozwalającego uzyskać optymalne rezultaty. System zarządzania osprzętem dodatkowo zwiększa uniwersalność maszyny, umożliwiając przechowywanie danych konfiguracji do 20 różnych narzędzi, dzięki czemu operator może wstępnie ustawić przepływ hydrauliczny i ciśnienie, używając monitora dostępnego w kabinie.

 

Wybór operatorów

 

Dzięki znakomitej stabilności koparki EC950F operatorzy mogą bez obaw pracować nawet w bardzo trudnych warunkach terenowych. Ta zwinna, stabilna maszyna jest wyposażona w szeroko rozstawione, długie gąsienice, składane podwozie i zoptymalizowaną przeciwwagę.

...

Volvo CE

 

Pełna wersja artykułu jest już dostępna w najnowszym numerze naszej e-gazety o maszynach i sprzęcie budowlanym.

Zapraszamy do lektury.

31/01/20

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU