REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Spycharka gąsienicowa
CAT D6K2

Na łamach e-maszbud.pl prezentujemy nie tylko rynkowe nowości, ale także maszyny, które zadebiutowały już jakiś czas temu, jednak nadal bronią się jakością, wydajnością oraz ciekawymi rozwiązaniami technologicznymi.

Doskonałym przykładem jest spycharka gąsienicowa CAT D6K2, która premierę miała dobrych kilka lat temu, a mimo to wciąż należy do czołówki w swojej klasie. Warto bliżej przyjrzeć się tej maszynie, ze szczególnym uwzględnieniem jej unikalnej zdolności do zagwarantowania super wydajnej i precyzyjnej pracy przy umiarkowanym apetycie na paliwo. 

 

CAT D6K2: idealna do wykańczania powierzchni

 

Prezentowana spycharka gąsienicowa została zaprojektowana głównie z myślą o realizowaniu prac wymagających maksymalnej precyzji. W tym celu inżynierowie Caterpillara zastosowali w maszynie nową funkcję stabilnego sterowania ostrzami. Wspiera ona operatora w procesie wykańczania powierzchni, dzięki czemu osoba sterująca spycharką nie musi być wcale mistrzem w swoim fachu – elektronika i hydraulika uzupełnią jej umiejętności dla osiągnięcia najlepszego efektu końcowego. To właśnie ta innowacja zadecydowała o tym, że D6K2 ma dziś renomę prawdopodobnie najlepszej spycharki do niwelowania terenu, w tym do prac drogowych oraz związanych z architekturą krajobrazu. 

 

Rzućmy okiem na specyfikację techniczną maszyny

 

Spycharka w wariancie XL (z ekstra długim podwoziem) osiąga masę nominalną na poziomie niecałych 30 ton. Napędza ją bardzo wydajna jednostka Cat C6.6 ACERT o mocy 130 KM, która spełnia normę emisji spalin EU Stage IIIB i US Tier 4. Pojemność ostrza wynosi nieco ponad 3 metry sześcienne. Mamy więc tutaj do czynienia ze spycharką średniej wielkości, za to bardzo uniwersalną, sprawdzającą się w wielu branżach (drogowej, ogrodniczej, instalacyjnej, brukarskiej etc.). 

...

 

Cały artykuł jest dostępny w naszym najnowszym numerze e-maszbud.pl. Zapraszamy do lektury.

01/11/19

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU