REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Spycharka Dressta TD-16N - spełnione marzenie każdego operatora

W tych trudnych dla nas wszystkich czasach warto szukać jakichś pozytywnych sygnałów, które świadczą o tym, że branża maszyn budowlanych się nie zatrzyma, a wkrótce znów zacznie się dynamicznie rozwijać. Takim światełkiem w tunelu jest zaprezentowana w marcu w Las Vegas spycharka Dressta TD-16N. Maszyna została doskonale przyjęta przez gości targów ConExpo. Ta spycharka w 100% realizuje koncepcję LiuGong (właściciela marki) polegającą na projektowaniu maszyn z myślą przede wszystkim o realnych potrzebach użytkowników.

 

Niezrównana widoczność

 

Spycharka Dressta TD-16N została zaprojektowana przez elitarny zespół producenta (mający na swoim koncie nagrodę Red Dot Design), na którego czele stanęli dyrektor wykonawczy ds. nowych technologii Edward Wagner oraz dyrektor wzornictwa przemysłowego Gary Major. Już samo to pokazuje, jak ogromne nadzieje w tej maszynie pokłada kierownictwo Dressty oraz LiuGong. Cel był, wydawałoby się, prosty: stworzyć spycharkę uniwersalną pod względem zastosowania, ale jednocześnie bezkompromisową, gdy chodzi o komfort i bezpieczeństwo operatora.

 

Dlatego projektanci skupili się właśnie na potrzebach osób, które będą sterować nową maszyną. Wszystkie, nawet najdrobniejsze detale, zostały stworzone z myślą o operatorze. Efekt? Na rynek trafia maszyna o niespotykanej dotąd widoczności we wszystkich kierunkach. Pole widzenia operatora obejmuje aż 309 stopni.

 

- Postawiliśmy na najlepszą widoczność w klasie, ale musieliśmy to jeszcze potwierdzić w realnym zastosowaniu. Dlatego maszyna szybko została udostępniona do zaawansowanych testów. – powiedział Gary Major.

 

We wspomnianych testach udział wzięła grupa operatorów. Był wśród nich Irlandczyk Neil John Mckeown, który po pierwszym kontakcie z maszyną był pod wielkim wrażeniem właśnie widoczności. Porównał pracę na spycharce do jazdy… taksówką na tylnej kanapie, z której można podziwiać przemierzane miasto. Podobnymi obserwacjami podzielił się amerykański przedsiębiorca Rob Winmill:

- Widoczność jest rewelacyjna. Duże przeszklenia, żadnych przeszkód. Nigdy się z czymś takim nie spotkałem.

...

 

Więcej na ten temat już w tym tygodniu, w nadchodzącym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych.

31/03/20

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU