REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Siła i precyzja bez kabiny

Samojezdne żurawie akumulatorowe firmy JMG to urządzenia typu "Pick and Carry", to znaczy że są one zaprojektowane i przystosowane do podnoszenia ładunku i przemieszczania się z nim. W odróżnieniu od żurawi stacjonarnych, w tym przypadku nie jest konieczne stosowanie podpór. W ofercie JMG znajdują się dwie grupy urządzeń: żurawie sterowane z kabiny oraz żurawie "bezkabinowe" sterowane radiowo poprzez mobilną konsolę operatorską.Z oferty producenta JMG model sterowane radiowo są częściej wybierane niż ich odpowiedniki kabinowe. Dlaczego?

 

Zwrotność

 

Żurawie JMG sterowane radiowo są stworzone do pracy wszędzie tam, gdzie z powodu ograniczonego miejsca, konkurencja nie ma szans nic zaproponować.


Dzięki wyeliminowaniu kabiny zmniejszyły się gabaryty obrysu żurawia, co w połączeniu ze skrętną tylna osią w zakresie aż 180° zaskutkowało niespotykaną u konkurencji zwrotnością. To bezpośrednio przekłada się na wygodę sterowania i umożliwia wjazd żurawiem w nawet ciasne alejki oraz swobodne manewrowanie na ograniczonej powierzchni. Mniejsze modele z rodziny "bezkabinowców" są tak kompaktowe, że swobodnie przejeżdżają przez typowy otwór drzwiowy.

 

Tylna oś skrętna z zakresem obrotu 180°, przednie koła napędzane niezależnie jedno od drugiego i kompaktowe gabaryty zapewniają bardzo dobrą zwrotność w ograniczonych przestrzeniach i trudnych warunkach załadunku. W efekcie żuraw może wykonywać "skręt w miejscu", obracając się wokół własnej osi. Dodatkową zaletą jest brak efektu tarcia kół o posadzkę, trakcja odbywa się tylko poprzez ruch toczny - ogumienie nie ulega zużyciu, na posadzce nie pozostają rysy po oponach, łożyska w piastach nie ulegają naprężeniom, skręt jest bezgłośny i pozbawiony drgań. Mając do dyspozycji taką nadzwyczajną zwrotność, bez trudu możemy operować w wąskich alejkach na hali produkcyjnej czy w magazynie.

... cdn.

 

Więcej na ten temat już w najbliższym numerze naszej e-gazety o maszynach budowlanych. Zapraszamy.
 

30/10/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU