REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Scania XT – nowa jakość, na którą warto było poczekać

Był rok 2016. Scania zaprezentowała wówczas nową gamę pojazdów dla branży budowlanej, która miała umocnić pozycję producenta na tym bardzo wymagającym rynku. Początkowo do sprzedaży trafiły pojazdy przeznaczone do ruchu długodystansowego, które odpowiadają na potrzeby 11 typów przewozów. Pora na kolejny etap. Poznajcie Scania XT – pojazd, który naprawdę może okazać się przebojem sprzedaży.

 

Tradycja zobowiązuje

 

Dla ludzi niezwiązanych z branżą budowlaną aktywność Scanii może być pewnym zaskoczeniem. Producent kojarzy się przecież głównie z pojazdami do transportu drogowego. Jednak firma ma bardzo bogatą, 100-letnią tradycję w budowaniu pojazdów budowlanych. To między innymi dzięki nim Szwecja przeżyła gigantyczny boom inwestycyjny w latach 50. i 60. ubiegłego wieku, który stanął u podstaw dobrobytu tego kraju.

 

Scania swoją zaawansowaną kampanią nawiązuje do tych tradycji i chce przypomnieć całej branży, że ma duże doświadczenie oraz zaplecze pozwalające produkować wydajne, nowoczesne, bezpieczne i bardzo trwałe pojazdy do zastosowań budowlanych.

 

Scania XT

 

To zupełnie nowy model szwedzkiego producenta, który został zaprezentowany na początku września. Właściwie trudno tutaj mówić o jednym konkretnym modelu, ponieważ pod skrótem XT kryje się pełna gama pojazdów z różnymi typami kabin: P, G, R i S, które są dostępne niezależnie od typu silnika.

...

 

Więcej na ten temat już niebawem - w najnowszym numerze naszej e-gazety o maszynach budowlanych.

06/09/17

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU