REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Samoter 2020: Komatsu zaprezentuje nową generację minikoparek MR-5

Wielkimi krokami zbliża się jedna z najważniejszych imprez dla branży budowlanej w Europie, czyli Samoter 2020. Targi we włoskiej Weronie wracają po krótkiej przerwie i tym razem odbędą się od 21 do 25 marca. O tym, że marka targów nadal ma znaczenie, najlepiej świadczy poziom zainteresowania wystawców. Wśród nich nie zabraknie japońskiego giganta, czyli Komatsu. Firma zaprezentuje we Włoszech między innymi nową generację minikoparek Komatsu MR-5. To premiery, na które bardzo czekamy. Znamy już więcej szczegółów na temat maszyn i dzielimy się nimi w naszym artykule.

 

Bardzo ważne nowości

 

Komatsu oczywiście pokaże w Weronie więcej maszyn i technologii, spośród których warto wyróżnić chociażby ładowarkę WB97S-8. Ten sprzęt został już jednak oficjalnie zaprezentowany, stąd więcej emocji budzi właśnie premierowa generacja minikoparek MR-5. Tworzą ją odpowiednio: PC18MR-5, PC22MR-5, PC26MR-5 oraz PC58MR-5.

 

Wszystkie maszyny wyróżniają się bardzo dobrą funkcjonalnością, dzięki czemu mogą być solidnym wsparciem nie tylko przy realizacji robót budowlanych, ale też instalacyjnych czy drogowych. Komatsu wyposażyło minikoparki w silniki spełniające normę emisji spalin EU Stage V. Możemy sobie wiele obiecywać po tych maszynach, bo producent informuje, że zostały one zaprojektowane w taki sposób, aby godnie uczcić 100-lecie marki.

 

Minikoparki są zbudowane w oparciu o sprawdzoną i szalenie popularną konstrukcję MR-3, ale oczywiście unowocześnioną i dostosowaną do oczekiwań dzisiejszych nabywców. W kabinie znajdziemy między innymi alarm niezapiętych pasów bezpieczeństwa, szeroki, bardzo wygodny fotel, na wyposażeniu jest także oczywiście hydrauliczne szybkozłącze do zmiany osprzętu. Sama kabina została wyraźnie powiększona w stosunku do generacji MR-3, co docenią rośli operatorzy.

...

 

Cały artykuł jest dostępny na łamach najnowszego numeru naszej e-gazety o maszynach i sprzęcie budowlanym.
Zapraszamy.

01/03/20

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU