REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

S 36 X DirectDrive - rewolucyjne rozwiązanie od Schwing

Firma Schwing wprowadziła na rynek bardzo interesującą technologię, która rzeczywiście może zrewolucjonizować obsługę pomp do betonu montowanych na ciężarówkach. DirectDrive to innowacyjny napęd zastosowany w pompie Schwing S 36 X. Prototyp tego rozwiązania mogliśmy podziwiać już podczas targów bauma 2016. Po trzech latach plany zostały wcielone w życie.

 

Na czym to polega?

 

Napęd DirectDrive eliminuje ograniczenia, jakie stawiają klasyczne pompy do betonu montowane na ciężarówkach. Dzięki ramionom wysięgnika obracającym się w zakresie 360° mamy tutaj do czynienia z urządzeniem o właściwie nieograniczonej mobilności. Jest to rozwiązanie opracowane przez inżynierów austriackiej firmy Schwing, którzy konsekwentnie szukali patentu na obrotowy napęd silnika pompy w przegubie obsługiwany przez przekładnię.

 

Prezentowane rozwiązanie praktycznie eliminuje jakiekolwiek ograniczenia w ostatnich dwóch sekcjach pompy stawianie przez cylindry hydrauliczne. Ten napęd wyklucza również potrzebę stosowania klasycznego składania typu R, RZ lub Z.

 

Dodatkowym atutem jest fakt, że operator pompy ma nad nią całkowitą kontrolę za pośrednictwem silników hydraulicznych. Dzięki temu każde polecenie jest realizowane natychmiast i z maksymalną precyzją.

 

Wszystko to sprawia, że Schwing S 36 X DirectDrive jest najbardziej elastyczną i przyjazną operatorowi pompą do betonu montowaną na ciężarówce w historii. 

31/03/19

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU