REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Rynek wynajmu maszyn budowlanych rośnie w siłę

To oczywiste, że nie każdego przedsiębiorcę stać na zakup nowej maszyny budowlanej. Można wręcz zaryzykować stwierdzenie, że w polskich warunkach ten przywilej mają nieliczne firmy. Poza tym nie zawsze istnieje potrzeba inwestowania we własny sprzęt – w naszym klimacie szeroko pojęta budowlanka ma przecież charakter mocno sezonowy. Nic więc dziwnego, że rynek wynajmu maszyn budowlanych ma się bardzo dobrze i stale rośnie w siłę. Co ważne, firmy rentalowe oferują coraz większy wybór sprzętu. Przykładem jest HKL Baumaschinen Polska. W ofercie tej firmy właśnie pojawiły się dwie nowe maszyny: to ładowarki kołowe Kramer 5075 i 5095.

 

Idealne dla wynajmujących

 

Ładowarki kołowe Kramer cieszą bardzo dużą popularnością wśród firm korzystających z usługi wynajmu. Powody są trzy: dobre parametry robocze, niskie koszty eksploatacji oraz niezwykle uproszczona obsługa. Z punktu widzenia właściciela maszyny ważne jest również to, że sprzęt tej marki słynie z wysokiej niezawodności. Wszystko to razem daje obraz maszyn, które wprost idealnie sprawdzają się na rynku wynajmu, gwarantując wysoką opłacalność zarówno dla najemcy, jak i wynajmującego.

 

HKL Baumaschinen Polska właśnie poinformowała o wprowadzeniu do oferty dwóch nowych modeli marki Kramer. Ładowarki kołowe 5075 i 5095 są bliźniaczymi konstrukcjami, należącymi do klas maszyn o masie do 5 ton, a więc bardzo popularnych w naszym kraju. Wyróżniają się świetną uniwersalnością oraz dostępnością szerokiej palety osprzętu roboczego. Nie ma wątpliwości: będą cieszyć się zainteresowaniem najemców.

... cdn.

 

Więcej na ten temat już za kilka dni, w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych.

26/03/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU