REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Ruszają Międzynarodowe Targi Budownictwa i Infrastruktury Building Industry Solutions 2018

Polska to najważniejszy rynek dla branży budowlanej w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Nasze przedsiębiorstwa mają jednak ambicje sięgające daleko poza ten region. W ostatniej dekadzie firmy budowlane zdobyły bezcenne doświadczenie przy realizacji ogromnych inwestycji, które może zostać wykorzystane także w innych krajach. Okazją do wymiany opinii i kontaktów będą rozpoczynające się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Infrastruktury Building Industry Solutions 2018, którym towarzyszą Międzynarodowe Targi Branży Komunalnej. Impreza odbędzie się od 26 do 28 września na terenie Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie.

 

Jest o czym rozmawiać

 

Branża budowlana w naszym kraju przeżywa złote czasy. Mnóstwo inwestycji, kontrakty zagraniczne, gigantyczny popyt na wykonawców – to wszystko znajduje odzwierciedlenie w twardych danych, które pokazują, że już teraz budownictwo generuje aż 11,5 procent polskiego PKB (a na koniec roku ten wynik będzie z pewnością wyższy). W tej beczce miodu jest jednak łyżka dziegciu. Chodzi o złą sytuację na rynku pracy (brak wykwalifikowanych pracowników) oraz zatory płatnicze, które powoli stają się znakiem rozpoznawczym całej branży.

 

Te tematy z pewnością zostaną poruszone w zakulisowych rozmowach podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Infrastruktury Building Industry Solutions 2018. To już kolejna edycja imprezy, która z roku na rok się rozrasta. Organizatorzy liczą na to, że wkrótce targi staną się najważniejszym tego typu wydarzeniem w naszej części Europy. I trzeba przyznać, że są ku temu solidne podstawy.

 

W tegorocznych targach udział weźmie nawet 350 wystawców z całego świata. Organizatorzy spodziewają się około 15 tysięcy „branżowych” zwiedzających. To pokazuje, jak duże jest zapotrzebowanie na profesjonalne wydarzenia dla tego sektora.

... cdn.

 

Więcej na ten temat już dziś - w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych. Zapraszamy.

24/09/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU