REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Rewrite the Rules – nowa filozofia Caterpillara

Firma Caterpillar wkracza w nową erę. Ten patetyzm jest jak najbardziej uzasadniony, ponieważ gigant branży maszyn budowlanych rzeczywiście wprowadza bardzo istotne zmiany w swojej polityce. Szczegóły poznaliśmy na początku lutego w hiszpańskiej Maladze, do której Caterpillar zaprosił dziennikarzy z całego świata, w tym z Polski. Temat jest bardzo obszerny, dlatego w tym wydaniu e-maszbud.pl tylko sygnalizujemy najważniejsze zmiany, które Caterpillar wprowadza pod hasłem REWRITE THE RULES.

 

Wstęp do wielkiego finału podczas bauma 2019

 

Spotkanie w Maladze, które odbyło się 5 i 6 lutego, zostało zorganizowane z myślą o przedstawieniu dziennikarzom wszystkich aspektów związanych z nową filozofią Caterpillara. Przedstawiciele mediów mieli również unikalną możliwość zapoznania się z tym, co producent zaprezentuje w kwietniu podczas targów bauma 2019.

 

Caterpillar traktuje tę imprezę bardzo poważnie, o czym świadczy chociażby fakt, że firma przywiezie do Monachium aż 64 maszyny, w tym 20 zupełnych nowości. Caterpillar zarezerwował dla siebie aż 9000 m2 powierzchni w głównej hali wystawowej B6.

 

Zmiany zapowiedziane przez Caterpillara mają ugruntować pozycję producenta w branży, ale też odpowiadać na dynamicznie zmieniające się potrzeby klientów. Caterpillar chce być pionierem we wprowadzaniu rozwiązań automatyzujących pracę maszyn, zwiększających opłacalność robót budowlanych, a także poprawiających bezpieczeństwo.

 

Stąd tak silny akcent położony na najnowsze technologie, jak telematyka czy systemy automatycznej niwelacji terenu. Caterpillar zauważa, że plac budowy końca drugiej dekady XXI wieku wymaga stosowania rozwiązań teleinformatycznych, a maszyny producenta mają być na to przygotowane.

...

 

Cały artykuł jest dostępny w najnowszym numerze naszej

e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych.

Zapraszamy do lektury.

01/03/19

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU