REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Rekordowa frekwencja na Targach bauma 2019 w Monachium

Odbywające się w tym roku w kwietniu targi bauma 2019 były rekordową edycją tego wydarzenia, w świecie maszyn budowlanych. Brało w nich udział, aż 3700 wystawców z 63 krajów, którzy prezentowali swoje maszyny przed 620 000 zwiedzających.

 

Jednak największym sukcesem targów, było przyciągnięcie uczestników spoza Niemiec, które było głównym celem organizatorów. Najliczniejszą grupa zagranicznych gości okazali się austriacy, włosi, a także szwajcarzy. Nie zabrakło także odwiedzających z Chin, których reprezentacja liczyła sobie 5500 osób.

 

Nie tylko liczba gości w tym roku przeszła do historii, ale także powierzchnia oddana do użytku dla wystawców, liczyła sobie ona aż 614 000 metrów kwadratowych, co było największą powierzchnią ze wszystkich udostępnionych na potrzeby targów dotychczas, w przeciągu ostatnich 65 lat.

 

Niezliczona ilość premier i nowości

 

Rozmach imprezy przełożył się także proporcjonalnie na ilość premier i nowości zaprezentowanych w przeciągu 7 dni tej największej imprezy w Niemczech. Przykładowo amerykański koncern Caterpillar zaprezentował w czasie targów ponad 20 premierowych modeli, podobnie jak jego konkurenci, na rynku maszyn budowlanych.

 

Ponadto targi bauma wygenerowały duże zainteresowanie wśród inwestorów, dzięki czemu producentom, będzie o wiele łatwiej przetrwać nadchodzące lata kryzysu. Wielu zwiedzających zadeklarowało chęć inwestowania w nowe, innowacyjne maszyny, co jest sukcesem targów i pokazuje tylko, jak coraz większy ekonomiczny sukces, odnosi każda kolejna edycja.

 

Josef Paus, dyrektor zarządzający Hermann Paus Maschinenfabrik określił targi Bauma jako „platformę przemysłową, gdzie technologiczne różnorodności, pomysłowość i wydajność można zaprezentować ogromnej międzynarodowej publiczności ze świata biznesu.” Jest to najlepsze podsumowanie tej prestiżowej już ogólnoświatowej imprezy.

...

 

Pełna wersja artykułu jest dostępna w najnowszym wydaniu naszej e-gazety o maszynach budowlanych. Zapraszamy do lektury.

30/04/19

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU