REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Przyczepy Brenderup – polecane dla profesjonalistów

Przyczepa to absolutnie podstawowy sprzęt w każdej firmie budowlanej. Ponieważ jej eksploatacja jest z reguły bardzo intensywna, zdecydowanie warto zainwestować w pojazd wysokiej jakości. Liczy się także szybka dostępność części zamiennych, dlatego dobrym pomysłem jest wybranie przyczepy producenta popularnego na polskim rynku. Wszystkie te warunki spełniają przyczepy marki Brenderup. Sprawdzamy ofertę firmy, ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań dla profesjonalistów.

 

Do mniej wymagających zadań

 

Przyczepy Brenderup serii 2000 zostały stworzone z myślą o rynku konsumenckim, ale bardzo dobrze sprawdzą się też w małej firmie. Ich cechą charakterystyczną jest niski próg załadunkowy i wysokie burty. Dodatkowo producent zastosował boczne wzmocnienia ram w modelach 2260 i 2300. Przydatne będą wewnętrzne uchwyty mocowania ładunku, a w modelach 2260 i 2300 także funkcja przechyłu. Przyczepy tej serii oferują ładowność od 325 do 1620 kilogramów. Dostępne są modele jedno- i dwuosiowe z hamulcem lub bez.

 

W przypadku przyczep serii 3000 na wyróżnienie zasługują bardzo wytrzymałe osie o ładowności do 750 kilogramów. W modelu 3251 istnieje możliwość otwarcia wszystkich burt przyczepy. Przedsiębiorcom przydadzą się wewnętrzne uchwyty mocujące oraz duże wymiary platformy. Tę serię reprezentują modele 3205 S o ładowności od 255 do 605 kilogramów, 3250 S o ładowności od 338 do 588 kilogramów oraz dwuosiowa 3251 ST o ładowności od 300 do 550 kilogramów. Wśród dostępnych akcesoriów są: plandeka wysoka, plandeka płaska, nadstawki siatkowe oraz nadstawki burtowe.

...

Więcej na temat przyczep Brenderup już jutro - w najnowszym numerze naszej e-gazety o maszynach i sprzęcie budowlanym. Zapraszamy.

30/10/17

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU