REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Przecinarki Norton Clipper: przegląd oferty urządzeń do cięcia betonu i asfaltu dla profesjonalistów

Trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie komercyjnego placu budowy bez wydajnej przecinarki. Modele przeznaczone do profesjonalnych zastosowań najczęściej wykorzystuje się do cięcia posadzek, bloków betonowych czy innych elementów murarskich. Od takiego sprzętu oczekujemy nie tylko świetnej wydajności, ale też niezawodności i dobrego komfortu pracy. Wszystkie te cechy charakteryzują przecinarki Norton Clipper. W tym artykule przyjrzymy się bliżej dwóm modelom przecinarek jezdnych tego renomowanego producenta.

 

Gwarantowana jakość od Norton Clipper

 

Norton Clipper to marka należąca do struktur grupy Saint-Gobain, co już mówi wiele na temat jej jakości. Firma specjalizuje się w produkcji urządzeń do cięcia, szlifowania, wygładzania, obróbki końcowej i polerowania wszelkich materiałów budowlanych i wykończeniowych.

 

Aktualnie Norton Clipper posiada aż 61 zakładów produkcyjnych, 8 ośrodków doskonalenia i rozwoju, 4 ośrodki skupiające się na technologii szlifowania oraz 3 światowe ośrodki badań. Firma zatrudnia ponad 11 tysięcy pracowników w 79 krajach.

 

Urządzenia Norton Clipper mają świetną opinię wśród profesjonalistów. To zasługa nie tylko legendarnej już niezawodności, ale także wygodnej obsługi i niskich kosztów eksploatacji. Sprzęt tej marki można zobaczyć na placach budowy całego świata, w tym oczywiście w Polsce.

 

Do najpopularniejszego sprzętu Norton Clipper zaliczamy przecinarki stołowe, jezdne oraz ręczne. Modele: Jumbo 651, C51 na fi 350, CS451 na fi 450 oraz CP514 są od pewnego czasu dostępne w ofercie wynajmu i sprzedaży firmy HKL Baumaschinen Polska. Na naszym rynku szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się przecinarki jezdne, stąd zaprezentujemy możliwości modeli C51 na fi 350 oraz CS451 na fi 450.

... cdn.

 

Pełna wersja artykułu jest dostępna w najnowszym numerze naszej e-gazety o maszynach i sprzęcie budowlanym. Zapraszamy do lektury.

31/03/19

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU