REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Pompy FlygtReady 8 i 8S - najlepszy wybór do zanieczyszczonej wody

Choć zewsząd dochodzą do nas wieści o stopniowym stepowieniu Polski, to faktem jest również, że nasz kraj regularnie nawiedzają intensywne ulewy, przynoszące lokalne podtopienia. To duży problem zarówno dla właścicieli istniejących budynków, jak i firm realizujących inwestycje budowlane, drogowe czy instalacyjne. Na szczęście mamy już do dyspozycji bardzo wydajne urządzenia wypompowujące zanieczyszczoną wodę, spośród których na szczególną uwagę zasługują pompy FlygtReady. W tym artykule szczególny akcent kładziemy na modele 8 oraz 8S.

 

Dlaczego pompy FlygtReady?

 

FlygtReady to dobrze znana w naszym kraju i w całej Europie marka pomp przeznaczonych do wypompowywania i pompowania wody o średnim stopniu zanieczyszczenia. Sprzęt Flygt stosuje się nie tylko przy okazji podtopień, ale także przy standardowych robotach budowlanych, drogowych czy kopalnianych. Pompy FlygtReady są bardzo uniwersalne i można je wykorzystywać chociażby do odwadniania wykopów, pompowania wody w kopalniach odkrywkowych i podziemnych, pompowania osadów, pompowania wody użytkowej, opadowej, chłodzącej i gorącej, jak również pompowania cieczy o właściwościach ścierających i agresywnych.

 

Tym samym pompy FlygtReady sprawdzają się w przeróżnych dziedzinach przemysłu i usług, chociażby w budownictwie, górnictwie, gospodarce morskiej i rzecznej itd. Spotyka się je również w parkach wodnych, gdzie wymagana jest bardzo wysoka wydajność pompowania wody.

 

Dużą zaletą pomp FlygtReady jest ich funkcjonalność. Wykonawcy doceniają niewielki ciężar urządzeń (w stosunku do ich mocy), a także bezpieczeństwo stosowania. Z tego powodu pompy tej marki są chętnie wykorzystywane przez służby ratownicze, w tym straż pożarną.

...

 

Cały artykuł jest dostępny w najnowszym numerze naszej

e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych.

Zapraszamy do lektury.

30/06/19

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU