REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Po majówce ruszamy do Kielc!

Wiemy, że większość z naszych Czytelników jest już w majówkowym nastroju, ale nie możemy zapominać o tych, którzy w pocie czoła przygotowują się do najważniejszej imprezy targowej tej wiosny w naszym kraju. Od 8 do 10 maja na terenie Targów Kielce odbędzie się XXIV edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego Autostrada-Polska, którym tradycyjnie będą towarzyszyć Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych i Pojazdów Specjalistycznych MASZBUD oraz Międzynarodowe Targi Transportu Drogowego – Pojazdy Użytkowe ROTRA. Redakcja E-maszbud.pl przygląda się najciekawszym zaplanowanym wydarzeniom.

 

Wzrost znaczenia imprezy

 

Autostrada-Polska to jedna z największych imprez targowych dla branży drogowej i budowlanej w naszej części Europy. Targi z roku na rok się rozrastają i przyciągają coraz więcej znaczących wystawców, nie tylko z Polski. Poprzednia edycja zgromadziła aż 418 firm z 20 krajów, a teren Targów Kielce odwiedziło wówczas ponad 14 tysięcy zwiedzających. To robi wrażenie.

 

Potężna dawka wiedzy w jednym miejscu

 

Autostrada-Polska nie jest tylko imprezą wystawienniczą. Siłą tych targów jest fakt, że spotykają się podczas nich ludzie mający największy wpływ na rozwój całej branży drogowej i budowlanej, w tym politycy, właściciele czołowych firm oraz producenci maszyn. Jest to dla nich okazja do wymiany doświadczeń i dyskusji na temat zwiększania konkurencyjności rodzimych przedsiębiorstw w skali Europy.

...cdn.

 

Więcej na temat XXIV edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego Autostrada-Polska i Maszbud już w piątek, w najnowszym numerze naszej e-gazety o maszynach i sprzęcie budowlanym.

24/04/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU