REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Piły murarskie i przecinarki ręczne Norton Clipper: korzystny wybór dla najmujących

Specjalistyczne narzędzia do wykonywania prac wewnątrz budynków są bardzo kosztowne, stąd nie każda firma może sobie pozwolić na ich zakup. Z drugiej strony dysponując takim sprzętem można realnie zwiększyć zakres wykonywanych prac i dzięki temu pozyskać nowych klientów. Szczególnie w tych trudnych czasach, kiedy inwestorzy siłą rzeczy będą ograniczać koszty, warto oferować kompleksowe usługi wykonawcze – niekoniecznie jednak inwestując w sprzęt na własność. Bardzo ciekawą propozycją dla przedsiębiorców chcących utrzymać swoje budżety w ryzach jest zdecydowanie się na opcję najmu specjalistycznych narzędzi do prowadzenia robót wewnętrznych. W tym artykule zaprezentujemy dwie wyjątkowo przydatne maszyny, czyli piły murarskie oraz przecinarki ręczne Norton Clipper. Obie są dostępne w ofercie wynajmu firmy HKL Baumaschinen Polska.

 

Piła murarska Norton Clipper JUMBO 651: wydajność i wygoda pracy

 

Zacznijmy od tego, że to właśnie firma Norton Clipper jako pierwsza zrealizowała koncepcję piły murarskiej, co miało miejsce 80 lat temu. Od tamtej pory sprzęt oczywiście znacząco się zmienił, ale nie dotyczy to jakości wykonania produktów tej marki, która wciąż stoi na bezkonkurencyjnym poziomie.

 

Do naszego zestawienia wybraliśmy model JUMBO 651. Jest to prawdopodobnie najpopularniejsza piła murarska na europejskim rynku, na co duży wpływ ma uniwersalność jej zastosowania. Pomimo wciąż kompaktowej konstrukcji świetnie radzi sobie z cięciem nawet sporych materiałów murarskich, brukarskich czy wykończeniowych, jak kamień, płytki i pustaki ceramiczne, beton i różnego rodzaju materiały budowlane. Piła nadaje się do ciągłego użytku (wydajny, odporny na przegrzewanie silnik) oraz może być wykorzystywana w zastosowaniach przemysłowych.

...

 

Pełna wersja artykułu jest dostępna w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych. Zapraszamy do lektury.

03/06/20

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU