REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Pierwszy na świecie inteligentny system ładowania i 6 nowych maszyn od LiuGong

LiuGong ma za sobą bardzo ważny rok. Gigant branży maszyn budowlanych świętował 60-lecie powstania i trzeba przyznać, że firma zrobiła to w imponującym stylu. Przez cały rok chiński producent prezentował nam szereg nowości, ale najlepsze zostawił na sam koniec. Właśnie poinformowano, że LiuGong wprowadza do oferty pierwszy na świecie inteligentny system ładowania. To nie wszystko, ponieważ gama produktowa powiększy się także o 6 nowych maszyn.

 

Kolejne nowości od LiuGong

 

Chiński potentat poinformował, że wprowadzi do sprzedaży 6 maszyn z różnych kategorii. Są to:

  • Ładowarka kołowa 886H

  • Koparka 990F

  • Buldożer B170DL

  • Równiarka 4180D

  • Żuraw na podwoziu samochodowym TC800C5

  • Kombajn do trzciny cukrowej S935

 

Warto poświęcić kilka zdań każdej z tych maszyn, ze szczególnym akcentem na ładowarkę 886H, która zostanie wyposażona w tytułowy inteligentny system ładowania. Będzie to pierwsze takie rozwiązanie na świecie.

 

Ładowarka kołowa LiuGong 886H

 

Oczywiście najważniejszym elementem wyposażenia ładowarki będzie wspomniany system, który automatyzuje cały proces nabierania oraz zrzucania materiału. System poziomuje położenie łyżki, dzięki czemu operator musi tylko opuścić ramię ładowarki – resztą zajmie się już automatyka. Jest to sposób na rozwiązanie problemu przeładowania lub niedoładowania, a także tracenia materiału, co powinno się przełożyć na znaczne zmniejszenie liczby cykli roboczych, tym samym redukując koszty pracy.

 

Ładowarkę napędzi silnik Cumminsa. Operator będzie mieć do swojej dyspozycji automatyczne tryby pracy, w tym oszczędzający paliwo. Bardzo zaawansowany i wydajny układ hydrauliczny pozwoli na wykonywanie zadań w najtrudniejszych warunkach terenowych – LiuGong deklaruje, że maszyna sprawdzi się m.in. przy pracach niebezpiecznych, np. podczas usuwania skutków kataklizmów. Warto również wspomnieć o zupełnie nowej, panoramicznej kabinie, której układ można dostosować do preferencji operatora. Start sprzedaży nowej ładowarki na chińskim rynku zaplanowano na styczeń 2019 roku.

...cdn.

 

Więcej już jutro, w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzętach i maszynach budowlanych. Zapraszamy.

21/12/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU