REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Pierwszy dzień Targów Autostrada-Polska 2018 za nami!

Wczoraj, 8 maja w Centrum Kongresowym Targów Kielce nastąpiło uroczyste otrawcie targów, następnie, przez cały dzień odbywały się debaty i konferencje: między innymi konferencja „Firmy drogowe – ich kondycja, inwestycje, ryzyko i perspektywy. Wnioski z XV edycji Raportu o firmach drogowych”, której organizatorem była Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa wspólnie z firmą Arcata Partners. 

 

... a na terenach wystawienniczych

 

Jak można podsumować ten pierwszy dzień Targów? Najtrafniejsze chyba będzie określenie, że panował piknikowy nastrój. Było ciepło i słonecznie a czas upływał w spokojnym i wręcz kameralnym gronie wystawców i zwiedzających. 

 

Stoiska wystawców nie były oblegane przez tłumy zwiedzających ale na brak zainteresowania też nie mogły narzekać. Pokuszę się nawet o stwierdzenie, wynikające z obserwacji kilku takich stoisk, że mniejsza ilość zwiedzających pozwalała i wystawcom i odwiedzającym bardziej skupić się na rozmowach o prezentowanym sprzęcie czy też wręcz na zawieraniu umów handlowych.

 

Harmonogram dzisiejszego dnia można znaleźć na stronie targów.  

 

My ze swojej strony oferujemy darmowe wejściówki, które można pobrać na naszym profilu na Facebooku, wydrukować i okazać w kasie Targów

 

Zapraszamy!
 

09/05/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU