REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Pierwsze globalne spotkanie dla klientów LiuGong

LiuGong bez wątpienia jest najszybciej rozwijającym się przedsiębiorstwem w branży maszyn budowlanych na świecie. Azja już dawno stała się za mała dla tego koncernu, czego efektem jest sukcesywna ekspansja na inne rynki, w tym europejski. Nie dziwi zatem, że każde oficjalne wydarzenie organizowane przez LiuGong budzi ogromne zainteresowanie i przyciąga tłumy uczestników. Dokładnie tak było podczas listopadowego globalnego spotkania dla klientów LiuGong, które zostało zorganizowane w chińskim Liuzhou.

 

„Wspólne budowanie naszego biznesu”

 

To hasło przewodnie spotkania idealnie oddaje filozofię biznesową LiuGong. Koncern na każdym kroku podkreśla, że fundamentem jego światowego sukcesu jest i będzie ścisła współpraca zarówno z klientami, jak i kontrahentami oraz dilerami. Na tym polu LiuGong osiąga spektakularne sukcesy.

 

LiuGong jest obecne na ponad 140 rynkach świata i praktycznie wszystkich kontynentach. Szczególnym osiągnięciem koncernu jest umocnienie pozycji w Europie. Klienci ze Starego Kontynentu są bardzo nieufni w stosunku do egzotycznych dla nich marek, dlatego zrobienie wyłomu w dość zabetonowanym rynku musi robić wrażenie. O bardzo mocnej międzynarodowej pozycji LiuGong świadczy również fakt, że w spotkaniu w dalekich Chinach udział wzięło ponad 300 gości, w tym przedstawiciele dilerów z 41 krajów.

 

O tym, jak istotna dla firmy jest globalizacja oferty w swoim wystąpieniu przekonywał prezes Guangxi LiuGong Machinery Co. Ltd., Huang Haibo:

 

- Postawiliśmy na internacjonalizację badań i rozwoju, zaopatrzenia, produkcji, sprzedaży, części, usług, sprzedaży bezpośredniej oraz systemów wsparcia finansowego i leasingu. Nadszedł czas, abyśmy przenieśli te wysiłki globalizacyjne na wyższy poziom.

 

Inteligentne maszyny, skupienie się na potrzebach klientów

Motywem przewodnim spotkania było stałe podkreślanie, że dla LiuGong niezwykle ważne jest utrzymywanie bliskich relacji z klientami i końcowymi użytkownikami maszyn producenta. To oni wiedzą najlepiej, czego potrzebują, są pierwszymi, surowymi recenzentami, a ich opinie pomagają w rozwijaniu produktów.

...

 

Pełna wersja artykułu jest dostępna w najnowszym numerze naszej e-gazety o maszynach i sprzęcie budowlanym.

24/12/19

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU