REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Płyty i stopy wibracyjne Bomag – idealne dla brukarstwa i lekkich robót ziemnych

Mamy lato, a więc sezon na roboty ziemne jest w pełni. Brukarzom, drogowcom i ekipom zajmującym się kształtowaniem krajobrazu pracy nie brakuje, a jedynym problemem pozostaje znalezienie pracowników oraz zwiększenie wydajności. W tej drugiej kwestii bardzo pomocne są odpowiednie narzędzia, które gwarantują nie tylko niezawodność, ale także precyzję i wyższy komfort pracy operatora. e-maszbud.pl przygląda się ofercie płyt i stóp wibracyjnych marki Bomag, które znajdują się w ofercie wynajmu firmy HKL Baumaschinen Polska.

 

Bomag BP 20/50 i BP 20/50 D oraz BP 25/50 i 25/50 D

 

Te modele płyt wibracyjnych należą do najbardziej uniwersalnych w całej gamie urządzeń Bomag. Różni je przede wszystkim rodzaj napędu. BP 20/50 korzysta z jednostki benzynowej Hondy o mocy 3,6 kW. Deklarowane zużycie paliwa wynosi 1,1 litra benzyny na godzinę pracy. Maksymalna wydajność zagęszczania wynosi natomiast 30 metrów na minutę, przy szerokości zagęszczanego pasa wynoszącej 500 mm.

 

Bomag BP 20/50 D, jak sama nazwa wskazuje, korzysta z napędu wysokoprężnego, a dostawcą silnika jest firma Hatz. Moc jednostki to 3,1 kW, a zużycie paliwa wynosi 0,7 l na godzinę pracy. Płyta jest wyraźnie cięższa od swojej benzynowej odpowiedniczki – jej masa wynosi 109 kg. Pozostałe parametry robocze są podobne do tych, jakie oferuje 20/50. Moc nacisku w obu maszynach wynosi 20 kN.

...

 

Więcej na ten temat już w kolejnym numerze naszej e-gazety o maszynach budowlanych.

18/07/17

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU